موج
کدخبر : ۱۹۱۸۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-191811

فرماندهی نیروی انتظامی استان ایلام خبر داد

فرماندهی نیروی انتظامی استان ایلام گفت: 20میلیارد ریال برای تجهیز و نوسازی کلانتری‌های سطح استان هزینه شده است.

به گزارش خبرگزاری  موج، سردار نورعلی یاری از تشکیل کمیته فرهنگی به منظور حفظ و نگهداری آثار و وصایای شهدا و خاطرات رزمندگان ژاندارمری پاسگاه‌های مرزی مهران و دهلران در طول دوران هشت سال دفاع مقدس از فعالیت‌های مهم نیروی انتظامی به شمار می‌رود نام برد، چرا که ژاندارمری، کمیته انقلاب اسلامی و شهربانی نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.

فرماندهی نیروی انتظامی استان ایلام با بیان اینکه 20 میلیارد ریال برای تجهیز و نوسازی کلانتری‌های سطح استان هزینه شده است، گفت: منبع نوسازی کلانتری و پاسگاه‌های استان از اعتبارات استانی و مشارکت‌های مردمی است.

وی ادامه داد: افزایش دانش مهارت کارکنان کلانتری بر اساس بازبینی و بازنگری مجدد انجام شده است.

یاری اظهار داشت: آسیب‌های اجتماعی یکی از مسائل قابل توجه در استان ایلام است، خودکشی، حمل مواد مخدر، سرقت، حمل سلاح غیر مجاز در گذشته از مسائل آسیب‌زا در حاشیه شهر وجود داشت که با افزایش پاسگاه‌ها و ارتقاء پاسگاه به نیروی انتظامی سعی در کنترل این آسیب‌ها وجود دارد.

فرماندهی انتظامی استان ایلام با بیان اینکه در صدور گذرنامه 9 هزار و 700 جلد گذزنامه صادر شده است گفت: در صدور گذرنامه 36 درصد افزایش رشد را نسبت به سال قبل شاهد هستیم.

وی افزود: در ابتدای سال جاری یک میلیون و 47 هزار نفر زائر از مرز مهران تردد کرده‌اند که نشان از اقتدار نیروی انتظامی در تامین امنیت زائرین دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها