موج
کدخبر : ۳۷۴۷۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374723

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از توقیف ۵ دستگاه خودروی حامل ۷ تن گوشت قرمز فاقد مجوز در بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار علی ذوالقدری در این باره اظهار کرد: برای ارتقاء امنیت اجتماعی و جلوگیری از ورود و خروج کالای فاقد مجوز، محورهای مواصلاتی به صورت مستمر از سوی پلیس امنیت عمومی تهران کنترل می شود. در یکی از این موارد ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران، حین گشت‌زنی به دو دستگاه خودروی کامیونت که در حال تخلیه گوشت به داخل سه دستگاه خودروی پراید، وانت و  ون دلیکا بودند، مشکوک شدند که با انجام بازرسی از داخل این خودروها، هفت تُن گوشت قرمز فاقد مجوز توزیع و بهداشت کشف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران اظهار کرد: طی بررسی های صورت گرفته مشخص شد، این دو دستگاه کامیونت از استان های غربی کشور حرکت کرده اند و با تغییر مسیر قصد توزیع گوشت خارج از شبکه را داشتند که متهمان توسط ماموران این پلیس حین تخلیه و توزیع خارج از شبکه شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: طی هماهنگی با سازمان تعزیرات و دامپزشکی کشور تیمی از کارشناسان به محل اعزام شده و محموله خودروها را بررسی کردند که در این بین ۲۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد و غیر بهداشتی نیز کشف شد و مابقی محموله بر اساس دستور قضائی به چرخه توزیع بازگشت.

سردار ذوالقدری با بیان اینکه رانندگان خودروها، دستگیر شدند، گفت: حمل و توزیع اینگونه محموله‌ها باید با مجوز قانونی و خودروهای مخصوص انجام شود و نیروی انتظامی با هرگونه اخلال در سلامت غذایی شهروندان با جدیت برخورد می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها