موج
کدخبر : ۳۶۴۲۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364253

دادستان نظامی ایلام خبر داد:

دادستان نظامی ایلام در بازدید میدانی از پارکینگ های ایلام با اشاره به اینکه روند ترخیص موتورسیکلت های رسوبی در ایلام مطلوب ارزیابی می شود،گفت:با شروع این طرح تعداد یکهزارو 800 دستگاه موتورسیکلت های رسوبی که از سالها قبل در پارکینگ متوقف بودند تحویل مالکان شده است.

"به گزارش خبرگزاری موج ایلام، احمدعلی مرادی دادستان نظامی ایلام با بیان اینکه طبق اعلام پلیس راهور این طرح تا پایان بهمن ماه سال جاری  ادامه دارد، افزود: چنانچه  در فرصت یادشده برای ترخیص وسایل نقلیه خود اقدام نکنند ،موتورسیکلت آنها بعنوان مال بلاصاحب تحویل ستاداجرائی فرمان امام (ره) می شود.

در ادامه این بازدید رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام ضمن ارائه گزارشی مبسوط از روند ترخیص موتورسیکلت های رسوبی گفت با حذف و اصلاح بسیاری از فرآیندهای قانونی درخصوص ترخیص ،مالکان زیادی از مزایای این طرح فوق العاده و استثنایی بهره مند شدند.

سرهنگ ابوالفضل کهزادی بااشاره به اینکه همچنان ۳هزار دستگاه موتورسیکلت رسوبی درتوقف گاههای استان متوقف می باشد که از شرایط لازم برای ترخیص برخودار هستند، افزود:مالکان می توانند دراسرع وقت با ارائه مدارک مثبته مالکیتی نسبت به ترخیص موتورسیکلت خود اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها