موج
کدخبر : ۳۴۰۶۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340634

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند از دستگیری ۱۴۷۲ خرده‌فروش موادمخدر در کلانشهر تهران توسط ماموران پلیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از اجرای طرح های امنیتی محله محور و دستگیری یک هزار و 472 خرده فروشان موادمخدر و جمع آوری یک هزار و 196 معتاد متجاهر محلات شهر تهران در 10روز اخیر خبر داد.

سرهنگ "عبدالوهاب حسوند" گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح امنیت محله محور پس از برگزاری جلسه توجیهی برای کارکنان و شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده با اقتدار کامل در چندین مرحله در سطح شهر تهران به ویژه مناطق مرکزی شهر تهران به اجرا درآمد.

وی افزود: تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس‌ مبارزه با مواد مخدر تهران به همراه ماموران یگان امداد و کلانتری سطح حوزه اجرای طرح در طی 10 روز گذشته موفق به دستگیری یک هزار و 472 خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر و 14 قاچاقچی مواد مخدر شدند و از آنان قریب به 70کیلوگرم انواع موادمخدر سنتی و صنعتی کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان این که در این طرح یک هزار و 196 معتاد متجاهر جمع آوری شدند، اظهار داشت: اجرای طرح امنیت محله محور با هدف برقراری نظم و امنیت پایدار به صورت مستمر در سطح شهر تهران اجرا خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها