موج
کدخبر : ۳۲۰۷۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320754

در دفتر خبرگزاری موج مطرح شد:

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در نیروی انتظامی استان همدان، در سخنان خود شرحی بر عملکردهای شاخص در این حوزه داشت و به بیان ارزیابی های خود از وضعیت موجود در ارتباط به نیروی انتظامی پرداخت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان،  واژه نیروی انتظامی یا پلیس همواره تصویری از آرامش و امنیت را برای شهروندان و افراد جامعه در ذهن تداعی می کند.

آرامشی که زمینه ساز بستری مساعد برای رشد و پیشرفت استعدادهای هر سرزمینی را مهیا و بازگو می کند و از دل آن نخبگان و بزرگانی که می توانند اتفاقاتی نادر را در هر سرزمین و یا جامعه جهانی رقم زنند، شکل پیدا می کند.

با گسترده شدن و پیچیده تر شدن روابط انسانی در جامعه بشری و موضوعات و آسیب هایی که این امر می تواند سوای مزایایِ همراه، داشته باشد، وظایف پلیس و نیروی انتظامی را در ایجاد مهارتی افزون در راستای برقراری ارتباطی موثر با مخاطب، بیش از پیش نمایان می کند.

علیرغم وجود دستگاه های متولی در زمینه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی و وقوع جرم، نیروی انتظامی همواره از دستگاه هایی بوده است که در شمار دلسوزان این عرصه مازاد بر وظایف خود عمل کرده است؛ شاید این امر نشانی از احساس مسئولیت ذاتی نهفته در این دستگاه باشد.

عزیزان حاضر در این مجموعه تحت هر شرایطی از دشواری که آدمی ممکن است بر حسب دلایل مختلف در آن قرار گرفته باشد و او را متاثر کند، همواره بایستی از آمادگی لازم و کافی در راستای خدمت رسانی به مردم خود جهت برقراری نظم و انظباط مورد نظر و بدست آمده در عرصه اجتماعی و زندگی بشری برخودار باشند؛

هویت مقدس و منزه ای که پلیس برای خود اختیار کرده است، همواره وی را به صبوری، تامل، افزایش مهارت و عشق ورزیدن خارج از معمول به همنوع خود وامی دارد  و کسانی که وارد این عرصه می شوند قطعا دارای سینه ای گشاده در مشاهده، درک  و تحمل سختی ها، نابرابری ها و تضییع حقوق دیگران و .... هستند و البته تمام توان خود را به کار خواهند بست تا دردهای مورد نظر را التیام بخشند و در این مسیر هیچگونه  کوتاهی را بر خود نخواهند پذیرفت.

پلیس ها، علیرغم تمام خطراتی که یک ناظربیرونی می تواند بر زندگی آن ها متصور باشد، خود از پیمودن این مسیر برای حفظ و حراست از نفس آدمی بسیار  لذت خواهد برد چرا که نظم  نخستین را حفظ و استمرار می بخشند.

و بسیار موضوعات دیگر که می توان در این حوزه سخن راند که در این مقال نمی گنجد؛

در قسمت دوم گفتگوی خود در دفتر خبرگزاری موج استان همدان پای صحبت های سردارکامرانی صالح، فرمانده نیروی انتظامی استان همدان نشستیم؛

سردار کامرانی صالح، فرمانده نیروی انتظامی استان همدان در خصوص اقدامات صورت گرفته درنیروی انتظامی استان و همینطور طرح و بررسی مسائل روز جهت تنویر و اطلاع رسانی افکار عمومی، سخن گفت.

پلیس 3

پلیس جامعه محور در پی برقراری ارتباطی تنگاتنگ با آحاد جامعه است

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با اشاره به پلیس جامعه محور و پلیس حرفه ای، عنوان کرد: خواهان آن هستیم که در سیستم همواره از پلیسی بهره بریم که دغدغه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی را داشته باشد.

انقلاب اسلامی در پی ارتقا و تعالی جایگاه خود در حوزه های علمی، صنعتی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در منطقه است و تلاش خود را برای اینکه بتواند سخن نخست را در منطقه بر اساس سند ملی تعریف شده، دارا باشد، انجام می دهد.

سردار کامرانی صالح افزود: این انقلاب با خواستارهای مذکور، قطعا بایستی پلیسی همطراز و متناسب جهت تحقق آن داشته باشد و رفتار، گفتار، عملکرد و رویکرد این پلیس باید در این مسیر باشد. تلاش برای رسیدن به شاخص های پلیس جامعه محور می تواند همپوشانی در زمینه مورد نظر و مطلوب را بدست آورد.

 

آموزش های چند هزار ساعته/  سازش های بسیار از سوی مراکز مشاوره نیروی انتظامی

وی با اشاره  به اینکه پلیس جامعه محور در پی برقراری ارتباطی نزدیک و تعاملات بیشتر با آحاد جامعه است، گفت: اینکه می گوئیم 7000 هزار پرونده با مشاوره نیروهای انتظامی  به مصالحه کشیده شده است از شاخص های این حوزه است. اینکه می گوئیم قریب به 300 هزار نفر با حضور روسای کلانتری و پلیس های تخصصی ما در مساجد، دانشگاه ها، ادارات و ... تحت آموزش هایی که نیاز سنجی شده است قرار گرفته اند یعنی پلیس جامعه محور توانسته است در مسیر جامعه محور بودن خود و عنوانی که برای خود برگزیده است به درستی و با موفقیت گام بردارد.

وی در همین زمینه افزود: آموزش و اظلاع رسانی های چند هزار دقیقه ای گواهی دیگر و شاخصی دیگر بر تلاش پلیس جامعه محور در عمل به وظایف خود است. این پلیس به صورت های مختلف همواره در کنار و همراه مردم است و با توجه به نیازهایی که در حوزه اجتماعی وجود دارد سعی در برقراری ارتباطی موثر و سازنده با جامعه مخاطب است.

 

پلیس حرفه ای همواره در راستای کشف علمی جرم کوشاست

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با بیان رشد روز افزون تکنولوژی و ارتباطات اینترنتی و حوزه فضای مجازی، ابراز کرد:  پلیس باید همواره خود را از منظر مباحث علمی به روز نگاه دارد تا بتواند امنیت لازم را اگر چنانچه قصد بر سوء استفاده از این امکان ها بود، تامین کند.

سردار کامرانی صالح با اشاره به اینکه پلیس حرفه ای همواره در راه کشف علمی جرم کوشا است، گفت: پلیس حرفه ای  در کشفیات خود مادام از برخوردهای علمی با مجرمان  و کشف علمی جرم بهره می برد که این مهم می تواند در تمامی هزینه ها از منظر زمان، مالی و معنوی بهره وری موثری همراه داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مراجعاتی که به مراکز مشاوره نیروی انتظامی صورت می گیرد مورد دسته بندی و پژوهش در راستای کاهش آسیب های اجتماعی صورت می گیرد، عنوان کرد: تمامی مشاوره هایی که در مراکز نیروی انتظامی صورت می گیرد تحت نظارت و با مسئولیت روانشناسان و روان درمانگر هایی که دارای مدارج علمی مورد قبول و شایسته ای هستند به  صورت کاملا رایگان صورت می پذیرد.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان خاطرنشان کرد: از هشت نفری که در هر مراکز مشاوره فعالیت دارند 6 نفر دارای مدرک دکتری روانشناسی و مجهز به داده های روز هستند. تلاشی که در این مراکز صورت می گیرد بر تمرکز بر ایجاد مصالحه وسازش هایی موثر قرار گرفته است و نزدیک به 85 درصد از اختلاف های خانوادگی موجود به مدارا و مصالحه ختم می شود.

پلیس 1

نخستین اقدامی که در ذهنتان به عنوان اقدامی شاخص تداعی می شود، کدام است؟!

سردار کامرانی صالح با اشاره به فعالیت های شاخص صورت گرفته در حوزه نیروی انتظامی، در پاسخ به نخستین اقدامی که  دراین حوزه به ذهنتان تداعی می شود، کدام است،  گفت: با توجه به وضعیتی که در پیرامون ایران حاکم شده است، خداوند را شاکر هستیم که به حرمت خون های مقدس شهدای ما، کشورمان در امنیت است.

استان همدان از منظر دارابودن امنیت و شاخص هایی که برای تعریف امنیت و امنیت داشتن، ارائه شده است، در بین سه استانی نخست کشور قرار گرفته است.

وی افزود: شاخص هایی که برای پلیس تعریف می شود در دو قالب استانی و کشوری است؛ به عنوان مثال مبارزه با موادمخدر یکی از ماموریت های مهم نیروی انتظامی است که به صورت استانی و کشوری دنبال می شود چرا که آثار این امر دارای تبعات کشوری است و تمامی افراد جامعه را در برمی گیرد، همینطور مبارزه با قاچاق کالا که آثار مثبت و منفی آن بسیار مشهود نیز در زمره شاخص هایی است که حوزه های نیروی انتظامی و عملکرد آن ها را مورد سنجش قرار می دهند.

فرمانده نیروی انتظامی استان مطرح کرد: بیش از 5.5 تن کشفیات نیروی انتظامی استان همدان بوده است که نسبت به سال گذشته به صورت های مختلف از پاک سازی باند ها و متلاشی کردن 76 باند و ... با رشد همراه بوده است. این نتایج در آمارهای کشوری و استانی تاثیر مثبت و چشمگیری  داشته است.

کامرانی صالح عنوان کرد: در مبارزه با قاچاق کالا بیش از 80 درصد کشفیات مرتبط به مرکز کشور بوده است که از مرزهای غربی وارد شده است و در این زمینه هم بیش از 16 درصد با افزایش کشفیات روبرو بوده ایم. مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر که به صورت استانی صورت گرفته و دارای افزایش در رشدِ کنترل و نظارت و کشفیات انجام شده بوده است توانسته در سطح ملی نیز موثر باشد.

در حوزه انضباط اجتماعی و راهنمایی و رانندگی نیز تردد هایی بسیار و بیش از 17 میلیون را شاهد بوده ایم و تمامی این تردد ها مورد بررسی و تحت کنترل قرار داشته است.

 

ارزیابی شما از اتفاقات آبان ماه به صورت ملی و استانی چگونه است؟

سردار کامرانی صالحی، فرمانده نیروی انتظامی استان همدان ابراز کرد: با توجه به اینکه دشمنان انقلاب از هر موضوعی که بپپندارند می توانند در راستای اهداف خبیثانه خود از آن بهره برند، سوءاستفاده می کنند و در این مسیر تئورسین ها و طرح های شبکه ای چند هزارنفره به کار می گیرند تا بتوانند اهداف شوم خود را به واقعیت نزدیک کنند و در این مسیر افکار عمومی جامعه ما را در موضوعاتی چون باورهای دینی، آرمان  های انقلاب، موضوعات اجتماعی و سیاسی و اقتصادی(مشکلات اقتصادی) و ... را هدف قرار گرفته اند.

سردار کامرانی صالح  با بیان اینکه دشمنان به فراخور زمان و شرایطی که بر موضوعات متفاوت کشور به وجود می آید تبلیغات خود را می گسترانند، گفت: جهت محقق کردن هجمه های خود در ابعاد مختلف مد نظر، سعی بر همراه کردن بخشی از تفکرات که احساس می کنند می توانند با آن ها اشتراک ایجاد کنند، می کنند تا از توان آن هها سوء استفاده کنند.

به عنوان مثال از مدتی قبل در مناسبت هایی همچون 22 بهمن ماه و انتخابات و ... آغاز به کار می کنند و تلاش خود رابه کار می گیرند تا مردم در این راهپیمایی و انتخابات و ... حضور پیدا نکنند تا نبود مشارکت را سبب شوند که با هوشمندی مردم ما مواجه شده اند.

وی در پاسخ به این پرسش که اتفاقات آبان ماه و مشکلاتی که در حوزه اقتصادی برای کشور حادث شده است، چقدر ناشی از سوء مدیریت مسئولان بوده است و اساسا ارزیابی شما از این وقایع چگونه است، یادآور شد: در تحلیل اتفاقات آبان ماه موضوعی که بایستی بر آن تاکید کرد حضور دشمنان انقلاب در پشت صحنه همچون گذشته است که از نقشی مهم در این میان برخوردار بود.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اتفاقات آبان ماه که دشمنان همواره در پشت صحنه هستند، خاطر نشان کرد: اتفاقی که در جنگ احد افتاد، بیانگر آن است که اگر به سخنان رهبر گوش فرا دهیم می توانیم پیروز میدان باشیم.

سردار کامرانی صالح با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب می فرمایند تا زمانی که نفس دارم از حوزه علمی دفاع می کنم، گفت: ایشان این اقدام را متوجه این امر می دانند که رشد علمی می تواند در تمامی حوزه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و نظامی و ... توسعه را برای کشور به همراه داشته باشد.

پلیس 4

اقتدار و پیشرفت نیروهای مسلح  به برکت اطاعت از رهبری است

وی عنوان کرد: اگر امروز جزو ده کشور دنیا در موضوعاتی چون پزشکی، هسته ای  و ... هستیم به برکت پیشرفت های علمی است که محقق شده است. حال اگر هر فردی گوش به فرمان رهبری در حوزه های مختلف طی این مدت بود، پیشرفت کرد. نیروهای مسلح  ما از آنجائیکه گوش به فرمان رهبری بودند توانستند خود را به جایی برسانند که دشمنان جرات تعرض به خود راه ندهند و لذا قدرت امروز ما در فضا، موشکی و پهبادی و ... به سطحی چشمگیر رسیده است.

وی افزود: مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند، اما مدیران فعال در این حوزه به آن توجه ای درخور و مقبول نشان ندادند، حال دشمن در پی منافذی است که بتواند از آن راه پیدا کند و ضربات خود را وارد کند و قطعا از ضعف هایی که وجود دارد در این مسیر بهره خواهد برد.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه دشمن با استفاده از موضوعاتی که آینده این کشور را تضمین می کند یعنی از سه رکن باورهای دینی، مردم و رهبری استفاده می کند تا بتواند با تضعیف آن ها انسجام موجود را از بین برد، عنوان کرد: دشمن در حوزه باورهای دینی از تمام توان خود بهره گرفت و در این میان برخی نیز دست پرورده دشمنان بودند همانند حوزه اقتصادی و رهبر انقلاب در این زمینه نیز با عنوان هایی مانند  شبیخون فرهنگی بر آن هشدار داد.

کامرانی صالح یادآور شد: دشمنان به دنبال منفذ هستند و یکی از مو     ضوعاتی که می تواند آینده کشور را با توجه به سه اصل یاد شده مورد تهدید قرار دهد، مشکلات اقتصادی است تا از این رهگذر با اعمال فشارهای حداکثری مانند تحریم ( اقتصاد نفتی ایران) فشار مضاعفی را بر مسئولان و ناتوان ساختن آن ها از پاسخگوئی به عمل آورند و در این میان نبود مدیریت صحیح از سوی برخی مدیران و مسئولان نیز به شدت این موضوع می افزاید.

وی یادآور شد: رهبر انقلاب همواره بر تفکر جهادی در پیشبرد امور توسط مسئولان تاکید داشته اند، اما این امر به خصوص در حوزه اقتصاد مورد توجه درخور قرار نگرفت. اگر مدیران، جهادی تفکر و رفتار می کردند می توانستند اکنون دارای جایگزین برای اقتصاد نفتی باشند و و وابستگی اقتصاد کشور رابه نفت کاهش دهند.

وی تصریح کرد: بایستی هر یک از جناح ها و گرایش های سیاسی دست از اختلاف ها برداشته و همگی با توجه به شرایطی که دشمن در پی بهره از آن برای ضربه به اقتدار کشور است، منسجم و یکپارچه شوند تا بتوان بر مشکلات فائق آمد.

 

آیا مدیری که سال ها در اشتباه به سر برد نبایستی تاوان اشتباهات خود را بدهد تا مردم را با مشکل مواجه نکند؟

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان در پاسخ به این پرسش که آیا مدیری که تصمیمات اشتباه وی کشور را دچار مشکلات اقتصادی می کند، نباید تاوان دهد، عنوان کرد: در ابتدا به این موضوع و این مهم اشاره کنم که اسباب حضور مدیرانی که عملکرد مناسب و موردانتظاری ندارند را خود ما فراهم می کنیم پس از این منظر بایستی ابتدا انگشت اتهام را سمت خود نشانه رویم.

نکته دوم اینکه سازوکاری قانونی برای تنبیه عملکرد مدیران و مسئولان خاطی تعریف شده است و در این بخش نمایندگان بایستی به موضوع ورود پیدا کنند و خطاهای انجام شده را محرز کنند.

سردار کامرانی صالح تصریح کرد: برای مدیر جهادی شاخص هایی تعریف شده است از جمله کسی که شبانه روز وقت خود را صرف مردم می کند و کسی که ولایتمدار است می تواند در این زمره قرار بگیرد.

شهید سلیمانی شبانه روز وقت خود را برای تامین امنیت صرف کرد؛ آیا ما در حوزه امنیت دارای مشکل هستیم؟ قطعا خیر.

 چه کسی این انسان ها را برای این مسئولیت ها و حفظ امنیت برگزیده است؟ رهبر معظم انقلاب

چه کسی مدیران اقتصادی را تعیین می کند؟ مردم

چه کسانی می توانند از رانت خواری و فساد برخی مسئولان جلوگیری کنند؟ نمایندگان

پلیس

بخش نخست گفتگو با سردار کامرانی صالح را در ذیل بخوانید:

وی با بیان تبریک و تهنیت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، ابراز کرد: عملکرد سردار سلیمانی به گونه ای بود که موج انقلابی دیگری را نه تنها در سطح جامعه بلکه در دنیا به وجود آوردند.

سردار کامرانی صالح ضمن تشکر از اطلاع رسانی صورت گرفته از سوی رسانه های استان، از اهمییت و نقش بی بدیل این موضوع در شکل گیری شفافیت و آگاه سازی افکار عمومی یاد کرد.

وی با اشاره به  اجرای طرح و پروژه هایی که دشمن در راستای تضعیف جمهوری اسلامی در دو صورت نرم و سخت انجام می دهد وبه دنبال آن است، افزود: در بازه ای از زمان دشمنان کشور تمام توان خود را صرف ایجاد موضوعاتی همچون دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، گروهک ها، معاندین، درگیری های قومی، حمله نظامی طبس و کودتای پایگاه هوایی شهید نوژه و ... برای ایران عزیز می کردند؛ این دسته از رفتارها را می توان در حوزه جنگ سخت جای داد.

وی در ادامه موضوع مورد اشاره عنوان کرد: باتوجه به محتوم ماندن فرآیند و اهدافی که دشمن در جنگ  سخت در پی آن بود، اینبار  از توان خود در رویکردی دیگر با نام جنگ نرم، به مصاف ایران عزیز آمد.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با بیان خطیر بودن مسئولیت و رسالتی که رسانه ها در فضای ایجاد شده در جنگ نرم دارا هستند، گفت: در شرایط موجود رسانه ها باید علاوه بر انجام امور روزمره خود، به تحلیل و تامل در اقدامات دشمن در فضای جنگ نرم پرداخته و با رعایت ساختارها و خطوط قرمز به اطلاع رسانی و شفافیت دراین امر بپردازند.

سردار کامرانی صالح، از انتفاع و بهره ای که از زیست و زندگی در سرزمینمان می بریم به عنوان موضوعی مهم یاد کرد و افزود: بایستی در ازای تمام خدماتی که سرزمینمان به ما ارائه می کند، دِین خود را ادا کنیم و تحقق این مهم، با حفظ و حراست از کشورمان در مقابل دشمنان مقدور خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تمام خبرگزاری های کشور در چارجوب های مشخص کاری و حرفه ای خود عمل می کنند، یادآور شد: دراین میان به ندرت یافت می شود رسانه یا خبرگزاری که خارج از ساختار مطرح اقداماتی را صورت دهد که چنانچه رخ دهد قطعا از روی ناآگاهی بوده است.

وی حضور پرشور و پرحرارت مردم استان و کشور در روزهای سرد و برفی را در راهپیمایی پیروزی انقلاب، علیرغم تمام مشکلات موجود،  نشان از درک و درایت مردم در تشخیص درست اهدافی که دشمن در پی آن است، عنوان کرد.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با اشاره به انتخابات سرنوشت سازی که ملت ایران با آن روبروست، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد که مردم فهیم با حضور گسترده خود برگ زرینی دیگر را بر افتخارات این سرزمین افزوده کنند تا از این رهگذر ناامیدی و غم دوباره دشمنان این مرز و بوم را رقم زنند.

سردار کامرانی صالح با بیان وظایفی که نیروی انتظامی می تواند جهت برقراری هر چه بهتر و باشکوه تر انتخابات مجلس شورای اسلامی بر عهده گیرد، گفت: پلیس می تواند در تامین امنیت شعب اخذ رای فعال باشد تا با اطمینان خاطری افزون شاهد برگزاری انتخابات بود.

وی با اشاره به 280 صندوق اخذ رای که در سطح استان به صورت ثابت و سیار وجود دارد، ابراز کرد: پیش بینی های لازم جهت تامین امنیت شعب در حوزه های مختلف و ستاد های موجود صورت گرفته است و همینطور برنامه ریزی های مربوطه نیز حاصل و در دستور کار قرار گرفته است.

 

برقراری بیش از 830 هزار تماس در حوزه ارتباطات مردمی با پلیس/رشد 16 درصدی کشفیات مبارزه با کالای قاچاق

وی در ادامه  به شرحی مختصر از اقدامات صورت گرفته از سوی نیروی انتظامی استان، پرداخت و یادآور شد: در حوزه ارتباطات مردمی شاهد ثبت بیش از 830 هزار تماس با شماره 110 پلیس بوده ایم و گویای اعتماد و اعتباری است که پلیس از منظر برقراری امنیت و ایجاد آرامش برای مردم استان به همراه داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی استان با بیان کشف و ضبط بیش از 5.5 تن انواع مخدر در استان در سال جاری، عنوان کرد: جهت تحقق این مهم بیش از 76 باند فعال در این زمینه متلاشی و بیش از 7 هزار نفر مصرف کننده و توزیع کننده در طرح های مختلف دستگیر شدند.

سردار کامرانی صالح با اشاره به نقش مخرب کالای قاچاق در اقتصاد کشور و موانعی که این امر می تواند در مسیر رونق تولید برای تولیدکنندگان داخلی به وجود آورد، گفت: کشفیات حاصل شده در این حوزه با ارزشی میلیاردی و بیش از 210 مورد، نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشدی 16 درصدی همراه بوده است.

وی از دستگیری بیش از 300 سارق که عمدتا هم دارای سوءسابقه در این عنوان بوده اند، خبر داد و گفت: بیش از 24 هزار نفر با 197 ارتباطاتی در قالب پیشنهاد، انتقاد و توصیه و ابراز تشکر و تقدیر برقرار کرده اند، که حجم عمده ای از آن ها با تقدیر از مجموعه نیروی انتظامی همراه بوده است؛ در این حوزه با رشدی 20 درصدی در افزایش تقدیر و تشکرها روبرو بوده ایم.

سردار کامرانی صالح با اشاره به اینکه شهروندان بایستی موارد ایمنی که می تواند باعث سرقت از آن ها شود را رعایت کنند، به برخی از اتفاقاتی که ناشی از بی دقتی و بی توجه ای شهروندان در رعایت اینگونه از موارد بود، پرداخت و از شهروندان عزیز درخواست کرد که تمامی نکات مربوط و اعلامی از سوی حوزه آموزشی نیروی انتظامی را مورد توجه قرار دهند.

وی با بیان اینکه اگر شهروندی مورد تهدید  و باج خواهی قرار می گیرد، بایستی قبل از آنکه خود اقدام به تصمیم گیری خودمحورانه کند، به پلیس مراجعه کند، گفت: از مواردی که گاه با تاسف بسیار همراه می شود این است که افراد بعد از آنکه مورد آسیب قرار گرفتند به پلیس مراجعه می کنند که این موضوع حصول به نتیجه را قدری با مشکل مواجه می کند، اگر چه نتیجه لازم بدست می آید.

 

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها