موج
کدخبر : ۳۲۲۰۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322020

شرکت گاز استان البرز اقداماتی را در راستای همکاری با وزارت بهداشت در پیشگیری ، کنترل و مهار ویروس کرونا انجام می دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: تمام اقدامات لازم برای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا را انجام می دهیم و با تمهیدات پیشگیرانه، رعایت بهداشت فردی ، تقویت سیستم ایمنی خود و نداشتن هرگونه اضطراب و نگرانی، خواهیم توانست بر این ویروس غلبه کرده، بر اوضاع مسلط و شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

حسین تقی نژاد خاطرنشان کرد: در همان روزهای آغازین شیوع این ویروس، کارگروهی برای مقابله با ویروس کرونا در شرکت گاز استا ن البرز تشکیل شد و اقداماتی نیز برای مقابله با این ویروس نیز به انجام رسید.

وی  اظهار کرد: در سومین جلسه این کارگروه، مقرر شد، خدمات غیرحضوری به مشترکین شرکت گاز استان البرز جهت تردد کمتر به ادارات گاز استان البرز صورت گیرد؛ همچنین اقلامی چون دستکش و مواد ضدعفونی کننده در اختیار کارکنانی که بیشترین تعامل با ارباب رجوع را دارند، قرار گیرد.

تقی نژاد در پایان تصریح کرد: جا دارد از تلاش های جهادی پزشکان، پرستاران، خدمه و کلیه پرسنل خدوم و زحمت کش که این روزها در خط مقدم این حرکت جهادی هستند و بعضاً روزهاست با خانواده خود ارتباط مستقیم نداشته اند و همچنین همکاران واحد HSE، امور رفاهی و کارگروه مقابله با ویروس کرونا شرکت گاز استان البرز، کمال تشکر را کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها