موج
کدخبر : ۳۲۰۲۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320269

فرمانده انتظامی استان البرز اعلام کرد عوامل سرقت 60 فقره خودرو و 500 فقره سرقت لوازم خودرو در شهرستان فردیس دستگیر شدند.

سردار عباسعلی محمدیان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فردیس با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات گسترده در نهایت موفق به شناسایی ۲ نفر از سارقان شدند که با بررسی سوابق آن ها مشخص شد، نامبردگان از سارقان حرفه ای و سابقه دار هستند.

محمدیان تصریح کرد: سارقان در گروه های ۲ نفره ابتدا خودروهای مدل پایین فاقد لوازم بازدارنده را شناسایی می کنند و پس از سرقت خودرو، لوازم آن را جدا کرده و در اطراف شهر خودرو مسروقه را  رها می کنند.

وی اظهار داشت: در ادامه ماموران با تعقیب و مراقبت چندین روزه سارقان در نهایت در فرصتی مناسب سارقان را در یک عملیات غافلگیرانه سوار بر ۲ دستگاه خودرو سرقتی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی البرز ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی کارآگاهان، سارقان که چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند، لب به اعتراف گشوده و به ۶۰ فقره سرقت خودرو و ۵۰۰ فقره سرقت لوازم خودرو اقرار کردند.

وی ارزش اموال سرقت شده توسط اعضای این باند را ۳۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: تحقیقات برای شناسایی مال باختگان و یافتن زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان البرز  خاطرنشان کرد: مردم  برای پیشگیری از سرقت اموالشان به توصیه های پلیس در انجام اقدامات بازدارنده توجه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها