English

رییس پژوهشگاه فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به خبرگزاری موج:

۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای حمایت از پایان نامه دانشجویی/ وزارت فناوری به دنبال توسعه پلتفرم های داخلی است

محمد رضوی زاده با اشاره به اینکه از پژوهش های مختلف در حوزه فناوری، هوش مصنوعی و... حمایت می شود گفت: در همین راستا ۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای حمایت از پایان نامه دانشجویی پیش بینی شده است.

۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای حمایت از پایان نامه دانشجویی/ وزارت فناوری به دنبال توسعه پلتفرم های داخلی است

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج، رییس پژوهشگاه فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه امضای سند تفاهم‌نامه معاونت پژوهشی وزارت علوم و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره جزئیات آن به خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج گفت: توسعه همکاری های پژوهشی و فناوری از محورهای اصلی این قرارداد است که در حوزه فناوری، هوش مصنوعی و... اجرا می شود در همین راستا ۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای حمایت از پایان نامه دانشجویی پیش بینی شده است.

محمد رضوی زاده با بیان اینکه مرکز نوآوری مرکز پژوهشگاه هم آمادگی دارد تا فضا آن را در اختیار شرکت های نوآور و دانش بنیان قرار دهد، افزود: همکاری در ایجاد مرکز مشترک نوآوری و همکاری در بخش آموزشی در تفاهم‌نامه با وزارت علوم پیگیری می شود.

او با تاکید بر اینکه همکاری با وزارت علوم در راستای توسعه حمایت از فعالیت های فناورانه در کشور است، اظهار کرد: در شرایط کنونی از ظرفیت نخبگان و دانش بنیان ها در راستای تامین نیازهای کشور دنبال می شود و این همکاری تنها در قالب پژوهش نیست و حتی بازاریابی برای محصولات دانش بنیان و استفاده از تیم های پژوهشی برای پروژه های خاص پژوهشکده دنبال می شود.

او با اشاره به اینکه پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش پژوهشی پلتفرم های داخلی همکاری دارد، اظهار کرد: به طور کلی وزارت ارتباطات برنامه ویژه ای برای توسعه پلتفرم های داخلی دارد و هم اکنون تیم های در داخل وزارتخانه اجرای آن را دنبال می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه