موج
کدخبر : ۴۰۶۰۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406047

خبرگزاری موج گزارش می دهد؛

نماد شستا سال گذشته ۷۸ درصد افزایش سرمایه داشته با این حال بازدهی سه ماهه این نماد منفی ۱۳ و بازدهی یک ساله آن منفی ۳۷ است. در حالی که قیمت شستا در اوج شاخص ۳۷۰۰ تومان بوده و در حال حاضر به نظر می رسد روند نزولی آن همچنان ادامه داشته باشد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج، نماد شستا که سال گذشته با هدف حمایت از ورود مردم به بازار سرمایه عرضه اولیه شده بود و در این راستا سهامی هم به بخشی از کارکنان خود داد، هنوز بعد از یک سال و نیم در محدوده قیمتی عرضه اولیه بودنش معامله می شود. از طرف دیگر اندیکاتورهایی مانند مک دی و ... سیگنال افت بیشتر این نماد را می دهند و این مساله در شرایطی اتفاق می افتد که شاخص کل بورس از زمان عرضه اولیه شدن این نماد حداقل ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

شستا

این نماد سال گذشته ۷۸ درصد افزایش سرمایه داشته است و با این حال بازدهی سه ماهه این نماد منفی ۱۳ و بازدهی یک ساله آن منفی ۳۷ است. در حالی که قیمت شستا در اوج شاخص ۳۷۰۰ تومان بوده در هر روز این هفته حوالی هزار تومان معامله شده و به نظر می رسد که روند نزولی آن همچنان ادامه داشته باشد، حالا باید دید ضعف عملکرد مدیران این نماد و ضعف نظارتی سازمان بورس تاکجا ادامه خواهد داشت!؟

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`