موج
کدخبر : ۴۰۴۱۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404148

سید مهدی هدایت:

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: همه مجوزها برای احداث متروی پردیس صادر شده و‌ اگر شهرداری تهران مجوز جابجایی درختان را در جاجرود صادر کند، عملیات اجرایی مترو پردیس آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری موج؛ هدایت با بیان اینکه مانع اصلی متروی پردیس جابجایی درختان مسیر تونل ورودی پردیس بالای جاجرود است گفت: در این مسیر باید ۵۰۰ اصله درخت جابه جا شود که این موضوع هم در شهرداری تهران درحال پیگیری است.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اضافه کرد: باید سازمان پارک و فضای سبز شهرداری تهران این مجوز را صادر کند که امیدوار هستیم با پیگیری شهرداری، عملیات اجرایی آن آغاز شود.هدایت اعلام کرد: برای جا به جایی درختان هم توافقات اولیه با پیمانکاران صورت گرفته و مشکلی برای جابجایی این ۵۰۰ اصله درخت وجود ندارد. مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه قرارداد ساخت مترو با قرارگاه خاتم الانبیا منعقد شده است، گفت: رقم اولیه هزینه عملیات اجرایی تونل پردیس ۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برآورد شده بود که به علت تاخیر در اجرای آن اکنون ۵ هزار میلیارد تومان شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    با سلام
    من نمیدونم چرا مجوز رو نمی دن نمی دونم شهردار ها ریس جمهور ها عوض می شن ولی امپراطوری فضای سبز چند دهه است که عوض نمیشه کی پشت این ماجرا است ؟

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها