موج
کدخبر : ۴۰۱۳۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401317

سرویس آنلاین بنتو، در دوران کرونا به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری به مراکز تناسب اندام راه‌اندازی شد. این اپلیکیشن با دریافت اطلاعات اولیه قد، وزن، سن و ..کاربران، برنامه غذایی و رژیم لاغری و چاقی مناسب را زیر نظر متخصصان ارائه می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، با شیوع کرونا و قرنطینه خانگی، کاهش فعالیت بدنی در دراز مدت باعث بروز بیماری‌های مختلفی از جمله دیابت، کبد چرب، فشار خون بالا، اختلال قند خون و … می‌شود. از اینرو داشتن یک متخصص تغذیه که با توجه به مشخصات، حساسیت‌ها، پرهیز غذایی و ذائقه هر فرد، رژیم غذایی و حد کالری مجاز روزانه‌ برای هر فرد را مشخص کند، یک نیاز مهم احساس می‌شد. تا پیش از شیوع کرونا مثل بسیاری از کارهای دیگر دریافت رژیم غذایی مناسب نیازمند مراجعه حضوری به یک متخصص تغذیه بود، اما همان طور که در این مدت بسیاری از فرایندهای حضوری به آنلاین تغییر پیدا کرده اند، می توان بصورت آنلاین هم رژیم غذایی مناسب خود را زیر نظر متخصصان تغذیه دریافت کرد.

سرویس آنلاین بنتو، در دوران کرونا به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری به مراکز تناسب اندام راه‌اندازی شد. این اپلیکیشن با دریافت اطلاعات اولیه قد، وزن، سن و ..کاربران، برنامه غذایی و رژیم لاغری و چاقی مناسب را زیر نظر متخصصان ارائه می دهد.

بسیاری از امکانات این اپلیکیشن رایگان است، از جمله اینکه شما با ثبت وعده های غذایی و فعالیتهای بدنی روزانه خود می توانید میزان کالری مصرفی روزانه تان را بصورت نمودار رایگان مشاهده کنید.

اپلیکیشن برنامه غذایی، لاغری و چاقی بنتو با توجه به خصوصیات فیزیکی شما رژیم شخصی سازی شده شما را ارائه می کند. همچنین در صورت ابتلا به بیماری می توانید در قسمت تنظیمات بیماری شرایط خود را درج و رژیم مخصوص خود را دریافت نمایید. در این اپلیکیشن تنوع وسیعی از رژیم ها موجود است از جمله رژیم بارداری و شیردهی، دیتاکس، پالئو، کتوژنیک، مدیترانه‌ای، فستینگ،  پروتیین، روزه‌داری و رژیم لایف استایل بنتو که همگی اونها زیر نظر متخصص تغذیه نوشته شده اند. همچنین امکان گرفتن رژیم گیاهخواری برای دسته گیاه خوارانی که گوشت حیوانات رو از رژیم خود حذف کرده باشند نیز فراهم است. برای ورزشکاران نیز رژیم های مخصوص دارد.

در این اپلیکیشن بیش از 150 دستور پخت انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، سالاد، اسموتی و ... گردآوری شده است. حتی لیست خرید برای تهیه این غذاها در این اپلیکیشن موجود است. علاوه بر این کتاب آشپزی این اپلیکیشن منبع بزرگی از دستور پخت بسیاری از غذاهای سراسر دنیاست.

یکی از مزایای اصلی بنتو، شبکه اجتماعی تریبون است که داخل اپلیکیشن جانمایی شده است و کاربران می‌توانند در این بخش عکس‌ دلخواه، وزن یا عملکرد غذایی و ورزشی خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارند و امکان ارائه نظر و تبادل نتیجه وجود دارد. شبکه اجتماعی تریبون با ایجاد یک انرژی جمعی در میان کاربران این اپلیکیشن انگیزه مظاعف را برای رسیدن به اهداف خود در حوزه سلامت بدن فراهم آورد.

بنتو که توسط یک تیم استارت آپی جوان و چابک طراحی شده در واقع متخصص تغذیه آنلاین محسوب می‌شود که با دارا بودن امکانات خاص و جذاب، تا به امروز توانسته نظر مخاطبان را جلب کند و عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

متخصصان بنتو با فعالیت در شبکه های اجتماعی این مجموعه و برگزاری لایوهای متنوع و ارائه محتواهای علمی و توصیه های تخصصی تایید شده به آگاهی رسانی به کاربران خود در حوزه سلامت بدن و تغذیه سالم کمک می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`