موج
کدخبر : ۳۹۶۵۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396559

رئیس اتاق ایران؛

رئیس اتاق ایران طی نامه‌ای به استانداران مرکزی، آذربایجان غربی، زنجان، سمنان و مازندران از اقدامات صورت گرفته توسط آن‌ها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط، بابت ارتقای شاخص‌های محیط کسب‌وکار مربوط به فصل بهار سال جاری تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس اتاق ایران طی نامه‌ای به استانداران مرکزی، آذربایجان غربی، زنجان، سمنان و مازندران از اقدامات صورت گرفته توسط آن‌ها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط، بابت ارتقای شاخص‌های محیط کسب‌وکار مربوط به فصل بهار سال جاری تقدیر کرد.   

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران براساس ماده ۴ قانون بهبود مستمر محیط کسب‌وکار، موظف به پایش محیط کسب و کار و ارائه شاخص­‌های مربوط به سیاست‌گذاران و تصمیم­‌گیران کشور به صورت ملی، استانی، فصلی و فعالیتی است.

به همین منظور طرح پایش ملی محیط کسب‌وکار به صورت فصلی ازسال ۱۳۹۵ و طرح ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی مرتبط با محیط کسب‌وکار به صورت سالانه از سال ۱۳۹۷ برگزار و نتایج آن­‌ها نیز به صورت عمومی منتشر می‌­شوند. 

براساس نتایج به دست­‌آمده از مجموع اجرای این طرح‌­ها از ابتدا تا پایان فصل بهار سال ۱۴۰۰، استان­‌های مرکزی، آذربایجان غربی، زنجان، سمنان و مازندران در  زمینه بهبود وضعیت محیط کسب‌وکار و همچنین ارزیابی دستگاه‌­های اجرایی مرتبط با محیط کسب‌وکار در سطح استان، دارای بهترین عملکرد بوده و به ترتیب حائز رتبه­‌های برتر در سطح کشور شده‌­اند.

بدین ترتیب غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران از تلاش­‌ها و اقدامات سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، فتح‌الله حقیقی استاندار زنجان، علیرضا آشناگر استاندار سمنان و احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران، مجموعه دستگاه­‌های اجرایی، دست‌اندرکاران مرتبط با فضای کسب‌وکار و به ویژه فعالان اقتصادی آن استان که نقش به‌سزایی در کسب این موفقیت داشته­‌اند، تقدیر کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها