موج
کدخبر : ۳۷۶۶۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376640

خبرگزاری موج گزارش می دهد؛

اپلیکیشن «همراه من» نه تنها ابزاری برای تسهیل ارائه خدمات به مشترکان همراه اول بلکه بستری جامع در حوزه ارائه خدمات موردنیاز مشترکان است که اخیرا آپدیت شده و فرصت طلایی را برای بروزرسانی مشترکان به ارمغان آورده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، نخستین اپراتور تلفن همراه کشور برای بروزرسانی اپلیکیشن «همراه من» قرعه کشی پنج جایزه 10 میلیون تومانی در نظر گرفته است و از آنجایی که این اپلیکیشن جامع‌ترین، سریع‎ترین، آسان‌ترین و به‌صرفه‌ترین سامانه غیرحضوری استفاده از خدمات همراه اول است، پیشنهاد بروزرسانی هر چه سریع‌تر به تمامی مشترکان این اپراتور داده می‌شود.

در شرایط کنونی اپلیکیشن همراه من برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS ارائه شده و نسخه وب‌اپلیکیشن (PWA)  آن نیز در دسترس است.

این اپلیکیشن در بروزرسانی جدیدش قابلیت‌هایی نظیر ارائه اطلاعاتی از صورتحساب پایان‌دوره و میان‌دوره مشترکان، تاریخچه پرداخت صورت‌حساب و امکان مدیریت تقسیط بدهی، افزایش بستانکاری سیمکارت‌های دائمی، خرید انواع شارژ عادی (با 5% اعتبار بیشتر) را در اختیار مشترکان قرار می‌دهد.

این آپدیت اپلیکیشن به ویژه در شرایط کنونی که قبض کاغذی تلفن همراه در راستای حمایت از محیط زیست حذف شده، مورد استقبال مشترکان همراه اول قرار گرفته است.

قابلیت‌های ویژه همراه من

همچنین دیگر قابلیت‌های ویژه همراه من برای دریافت شارژ از دیگران و درخواست تماس از شماره‌های دیگر زمینه انتقال اعتبار از سیمکارت دائمی یا اعتباری به سیمکارت اعتباری را فراهم می‌کند و حتی مشترکان می‌توانند از کیف پول یکپارچه دیجیتال به منظور انجام پرداخت‌های نقدی استفاده کنند.

در نهایت می‌توانند از میزان بسته‌های فعال اینترنت باخبر شوند و در صورت نیاز انواع بسته‌های اینترنت ، انواع بسته‌های مکالمه، انواع بسته‌های پیامک و انواع بسته‌های مدار فیروزه‌ای را خریداری کنند.

همچنین فعالسازی یا غیرفعالسازی مصرف اینترنت با تعرفه آزاد، خرید سیمکارت و مودم همراه اول، سرویس تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی، فعالسازی انواع بسته‌های تشویقی، فعالسازی و غیرفعالسازی سرویس رومینگ، فعالسازی  و غیرفعالسازی  پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، فعالسازی  و غیرفعالسازی  سرویس پیام‌گیر صوتی و تماس‌بان، مشاهده نقشه پوشش اینترنت، مشاهده PIN/PUK سیمکارت و مشخصات کاربر، عضویت در باشگاه مشتریان و استفاده از جوایز، طرح‌ها و امکانات باشگاه از دیگر مزایای اپلیکیشن همراه من است.

استفاده از این اپلیکیشن نه تنها از نظر زمانی و میزان دسترسی به خدمات سرعت بیشتری دارد به دلیل اینکه در خرید شارژ، اعتبار بیشتری به مشترکان می‌دهد، صرفه اقتصادی دارد و به دلیل اتصال به کیف پول دیجیتال همراه اول پرداخت و تسویه حساب آنی صورتحساب را برای مشترکان فراهم می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها