موج
کدخبر : ۳۷۰۵۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370505

وزیر جهاد کشاورزی گفت: بر خود لازم می دانم از آحاد جامعه کشاورزی به عنوان "حافظان امنیت غذایی" برای همه تلاش‌ها و زحمات ارزنده قدردانی نمایم. پایداری و استمرار تولیدات کشاورزی در سالی که گذشت، نمودی از عنایات الهی و تلاش همگانی بود که ارتقا امنیت غذایی را نوید می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی با صدور پیامی در آستانه نوروز سال ۱۴۰۰، ضمن شادباش آغاز سال و صده جدید خورشیدی و عید نوروز و تقارن آن با اعیاد شعبانیه به همه هم‌میهنان و خانواده بزرگ بخش کشاورزی، اظهار کرد: پایداری و استمرار تولیدات کشاورزی در سالی که گذشت، نمودی از عنایات الهی و تلاش همگانی بود که ارتقا امنیت غذایی را نوید می‌دهد.

متن پیام کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به این شرح است:

یا مقلب القلوب و الأبصار، یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الأحوال، حول حالنا الی احسن الحال

بهار، شکوهمندترین جلوه حیات و زندگی طبیعت، در راه است تا با نمایش دگرگونی در عالم هستی و یادآوری رستاخیزی دیگر، روزهایی با طراوت و افق‌هایی روشن را به ارمغان آورد.

خداوند متعال را شاکریم که بار دیگر توفیق حلاوت سالی دیگر را بر ما ارزانی داشت تا با تدبیر و تعقل در سایه کرامتش چشم به آینده‌ای پر امید بدوزیم.

سال ۱۳۹۹ با یاری خداوند سبحان، اهتمام و ایثار همکاران صدیق و پرتلاش وزارت جهاد کشاورزی، از ستاد تا صف و جامعه کشاورزی کشور، با امید و تاب‌آوری در برابر سختی‌ها، تنگناها و مشکلات خاص سپری شد و در این سال که مزین به نام "جهش تولید" بود، به همت کشاورزان و عشایر خوب میهنمان و پا عزم و تلاش دولت محترم دستاوردهای قابل توجهی حاصل گردید.

بر خود لازم می دانم از آحاد جامعه کشاورزی به عنوان "حافظان امنیت غذایی" برای همه تلاش‌ها و زحمات ارزنده قدردانی نمایم. پایداری و استمرار تولیدات کشاورزی در سالی که گذشت، نمودی از عنایات الهی و تلاش همگانی بود که ارتقا امنیت غذایی را نوید می‌دهد.

اکنون با توکل بر خدا به استقبال سال جدید می‌رویم تا با بهره گیری از مزیت‌ها و قابلیت‌های موجود، در عرصه داخلی و بین‌المللی، اهداف راهبردی بخش را محقق ساخته و جایگاهی بهتر از سال گذشته را برای بخش کشاورزی کشور عزیزمان به دست آوریم.

آغاز سال و صده جدید خورشیدی و عید نوروز و تقارن آن با اعیاد شعبانیه را به همه هم‌میهنان و خانواده بزرگ بخش کشاورزی تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سالی سرشار از شادمانی، سلامتی و موفقیت خواهانم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها