موج
کدخبر : ۳۶۵۲۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365210

بانک توسعه تعاون در راستای ارج نهادن به مشتریان خود و تقویت رابطه ماندگار با آن‌ها، امکان پرداخت تسهیلات ویژه‌ای را در قالب «طرح توسکا» (تسهیلات و سپرده های کارگشا) با نرخ‌های 2، 4 و 7 درصد فراهم آورده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، برخی مشتریان منابع مازاد خود را در قالب‌های متوسط یا ارزان‌قیمت نزد بانک نگهداری می‌کنند. اگرچه این مشتریان بر اساس اعتماد به بانک و با اهداف اقتصادی این اقدام را انجام می‌دهند اما بانک توسعه تعاون نیز خود را موظف می‌داند در راستای تکریم این مشتریان و افزایش حس اعتماد و ماندگاری آنان خدماتی را به این گروه ارائه کند.

بر همین اساس، تسهیلات تازه‌ای در قالب « طرح توسکا » تعریف‌شده که بر مبنای آن تسهیلات ویژه‌ای در اختیار آن دسته از مشتریانی که منابع مالی خود را به‌صورت ارزان‌قیمت و متمرکز در بانک توسعه تعاون سپرده‌گذاری کرده‌اند، قرار خواهد گرفت؛ این مشتریان در مواقعی که علاوه بر منابع موجود خود نیاز به منابع دیگری داشته باشند، می‌توانند از تسهیلات ارزان‌قیمت طرح توسکا بهره‌مند شوند.

تسهیلات طرح توسکا با سه نرخ 2 درصد، 4 درصد و 7 درصد و بر اساس میانگین ایجادشده در سپرده مشتریان اختصاص می‌یابد به‌گونه‌ای که مقدار هر وام و نرخ سود آن بر اساس نرخ سود سپرده یا سپرده‌هایی که در بانک تودیع کرده‌اند، تعیین خواهد شد.

مشتریان می‌توانند برای آگاهی بیشتر از جزئیات و نرخ‌های تسهیلات ثابت و جاری بر مبنای عقود مبادله‌ای و نیز عقود مشارکتی به شعب بانک توسعه تعاون در سراسر کشور مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها