موج
کدخبر : ۳۶۲۳۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362336

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اعلام کرد: به دلیل وضعیت عادی ترافیک محدودیت های ترافیکی محورهای هراز و کندوان‌ لغو شد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی اکبر آشوری درباره بروز‌ آتش‌سوز‌ی در برخی مناطق جنگل‌های گیلان و وضعیت محور آستارا-اردبیل بیان کرد: این محور باز‌ است و تردد در آن جریان دارد.

وی ادامه داد: پیش از این مقرر بود در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 12 امروز یکشنبه 28 دی تا ساعت 2 روز دوشنبه 29 دی از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد و در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع شود اما به دلیل کاهش حجم تردد خودرو در محورها و وضعیت عادی ترافیک، این محدودیت لغو شد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور یادآور شد: پیش از این هم اعلام شده بود که اجرای محدودیت های ترافیکی منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، اجرای محدودیت‌ها  با هماهنگی لغو می‌شود.

آشوری بیان کرد: در حال حاضر ترافیک در محور هراز مسیر ‌رفت و برگشت‌ محدوده‌های مشاء و پلور سنگین است.

وی همچنین از تردد روان در محورهای چالوس‌، فیروزکوه‌، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها در تشریح وضعیت جوی جاده‌های شمال گفت: در محور کندوان بارش برف و باران و در محورهای هراز‌، فیروزکوه، آزادراه‌ تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت مداخلات جوی خاصی نداریم.

آشوری همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-فشم و بالعکس در برخی از مقاطع خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها