موج
کدخبر : ۳۶۰۳۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360305

زمان پرداخت وام ودیعه مسکن با موافقت اعضای کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا در جلسه سی و پنجم خود روز چهارشنبه دهم دی ماه ۱۳۹۹ موافقت کرد: متقاضیانی که پیش از این مراحل ثبت نام تقاضای خود را در سامانه کارا تکمیل کرده‌اند، تا پایان بهمن ماه وام ودیعه مسکن را دریافت خواهند کرد.

همچنین در این جلسه مقرر شد، برای متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه مسکن که اجاره آنها به صورت دستی و بدون حضور در بنگاه مبادله شده، مشاورین املاک موظف هستند با دریافت حداکثر ۲۵۰ هزار تومان بدون نیاز به دریافت ارزش افزوده و با حضور موجر و مستأجر نسبت به ثبت اجاره نامه و اخذ کد رهگیری اقدام کنند.

این مبلغ برای اجاره نامه‌هایی که در بنگاه ثبت شده اما کد رهگیری ندارند هزینه ثابتی معادل ۱۰۰ هزار تومان است و الزامی برای حضور موجر در بنگاه نخواهد بود.

لازم به توضیح است تا پایان آذرماه از مجموع ۳۰۲ هزار و ۳۳۴ متقاضی دریافت وام ودیعه تاکنون ۱۴۸ هزار و ۲۱۵ نفر نزدیک به ۵۰ درصد توانسته‌اند این تسهیلات را دریافت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سلام خواهش از دروغ گفتنها خودتان هم خسته نشدید من رفتم برای وام ای کاش این قدر خرج نکرده بود اول بانک میگه شماهارا مصقره کردند وبعد باید دو ضامنکسر حقوق ویک چک کارمندی باید بران سی تومان بیاورید واقعا واقعا متاسفم متاسف

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها