موج
کدخبر : ۳۵۹۸۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359870

شرکت توانیر مبنی بر محدودیت‌های ایجاد شده در تامین سوخت نیروگاه‌های کشور در طول زمستان امسال و به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در تامین برق شبکه سراسری، طی نامه ای از مشترکان فوق توزیع خود خواست با کاهش حداقل 10 درصدی انرژی مصرفی روزانه خویش به صورت شناور در این امر ضروری همکاری کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، شرکت برق منطقه‌ای تهران، بر اساس ابلاغ شرکت توانیر مبنی بر محدودیت‌های ایجاد شده در تامین سوخت نیروگاه‌های کشور در طول زمستان امسال و به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در تامین برق شبکه سراسری، طی نامه ای از مشترکان فوق توزیع خود خواست با کاهش حداقل 10 درصدی انرژی مصرفی روزانه خویش به صورت شناور در این امر ضروری همکاری کنند.

 بختیار ظهوری زنگنه  معاون برنامه ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای تهران برهمین اساس طی نامه‌ای از مشترکان بزرگ این شرکت از جمله صنایع بزرگ فولاد، سیمان، خودروسازی و ... به عنوان مراکز عمده مصرف انرژی ، ضرورت مدیریت و کاهش بار مصرفی خویش در طول زمستان سال جاری را خواستار شد.

در این نامه آمده است: مشترکان یاد شده به منظور کاهش حداقل 10 درصدی انرژی مصرفی روزانه خود در طول هر یک از روزهای دی ماه سال جاری و به صورت شناور بر اساس جدول ارسالی اقدام کنند.

ظهری زنگنه در پایان این نامه یادآور شده است: نتایج همکاری مشترکان به شرکت توانیر ارسال خواهد شد و پاداش در نظر گرفته شده همکاری در این طرح نیز محاسبه و متعاقبا پرداخت خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها