موج
کدخبر : ۳۵۸۷۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358705

ارزیابی کیفیت وانت‌های تولیدی آبان ماه سال جاری نشان می‌دهد که همچون روال سابق چند ماهه اخیر از کیفیت چندان بالایی برخوردار نیستند و باکیفیت‌ترین‌های آن‌ها، سه ستاره‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج، آخرین ارزیابی صورت گرفته از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) برای بررسی وضعیت کیفیت گروه وانت‌های تولیدی داخل در آبان ماه سال جاری، در سطح قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده است و دسته وانت‌های با بیشترین میزان کیفیت در این ارزیابی قرار گرفته است.

در گروه قیمتی دو نیز وانت‌ نیسان ریچ، وانت سایپا ۱۵۱، وانت کارا ۲۰۰۰ تک‌کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دوکابین تیپ ۳ نیز توانسته‌اند، در این سطح از کیفیت قرار گرفته و هریک، سه ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.

در همین سطح قیمتی وانت آریسان هم دو سه از پنج ستاره کیفی را اخذ کرده است.

در نهایت نیز در سطح قیمتی دو، دو مدل وانت نیسان تک‌سوز و دوگانه‌سوز نیز هرکدام یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.  

به‌جز این دو مدل نیسان شرکت زامیاد که در گزارش وانت‌های تولیدی مهرماه سال جاری، به آن‌ها اشاره نشده بود؛ الباقی وانت‌های فوق‌الذکر، در آبان ماه نیز با همان سطح کیفیت وانت‌های تولیدی مهرماه تولید شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها