موج
کدخبر : ۳۴۹۳۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349305

استاندار بوشهر؛

گراوند گفت: اگر همین الگوی وزیر نفت در بخش مقابله با کرونا در سایر وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی اجرا شود مقابله با کرونا راحت تر خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، استاندار بوشهر در مراسم تحویل 141 دستگاه ونتیلاتور به مناطق نفتخیز جنوب گفت: در حال حاضر در این مراسم برای تشکر از مجموعه نفت آماده ام که در تمام دوران شیوع بیماری کرونا در کنار مردم نفتخیز جنوب بوده اند.

گراوند با بیان اینکه فرماندهی خط مقدم مبارزه با کرونا بر عهده وزیر بهداشت است، افزود: در شرایط کنونی به دلیل تحریم های آمریکا علیه ایران وزیر نفت هم فرماندهی مقابله با جنگ اقتصادی قراردارد.

او با تاکید بر اینکه وزارت نفت در شرایط سخت تحریم در کنار مردم نفتخیز جنوب بوده است، تصریح کرد: اگر تحریم های اقتصادی نبود به طور قطع دغدغه های وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا کمتر بود.

استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه پافشاری وزیر نفت برای اجرای پروتکل های بهداشتی باعث شد درگیری افراد حاضر در عسلویه زیاد نباشد، تصریح کرد: اگر همین الگوی وزیر نفت در بخش مقابله با کرونا در سایر وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی اجرا شود مقابله با کرونا راحت تر خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها