موج
کدخبر : ۳۳۴۱۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334171

مجید محسنی مجد، مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر:

هیئت مدیره گروه توسعه صنایع بهشهر بعد از بازدید از بخش های مختلف شرکت مارگارین در نشستی با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران ارشد مارگارین ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در این شرکت پیرامون تولید، تامین مواد اولیه، برندینگ و استفاده صحیح از فرصت های پیش رو بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی گروه توسعه صنایع بهشهر، مجید محسنی مجد، مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر در نشستی با حضور کلیه اعضای گروه توسعه صنایع و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران ارشد مارگارین ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام، همراهی و یکدلی هیئت مدیره بهشهر و مارگارین را ستودنی و مثال زدنی خوانده و ابراز داشت: امروز به همراه همکارانم در هیئت مدیره از نزدیک شاهد زحمات شما عزیزان و کلیه کارگران و کارکنان متعهد و کوشای این مجموعه بودیم و خداوند را از این همه همراهی و یکدلی شکر گذارم.

نائب رئیس هیئت مدیره با تبریک و آرزوی موفقیت انتصاب حسن خلخالی در جایگاه مدیرعاملی شرکت مارگارین، وی را مدیری با سابقه و دارای پیشینه مدیریتی موفق معرفی کرد و خطاب به خلخالی گفت: موفقیت شما در مارگارین، سربلندی ماست و آنچه که بنده از شما و دیگر عزیزان انتظار دارم توجه بیشتر به تولید و رشد آن است؛ قطعا مشکلات ارزی و تهیه و تامین مواد اولیه که همگی محصول تحریم های ظالمانه است تاثیر مستقیم بر فرآیند تولید مارگارین خواهد داشت، ولی شما و کلیه همکارانتان نباید کوتاه بیایید و همواره توصیه های مقام معظم رهبری(مد ظله) در ارتباط با هموار کردن مسائل تولید و توجه به مقوله اقتصاد مقاومتی را مد نظر داشته باشید و با تشکیل کمیته ای فنی راهکار مناسب در جهت تهیه و تامین ارز و مواد اولیه را فراهم کنید. بنده و هیئت مدیره گروه توسعه صنایع بهشهر امیدواریم این مجموعه ارزشمند با توکل بر خدا و تکیه بر نیروی انسانی جوان و دلسوز خود بتواند به زودی تحولی بزرگ را در عرصه تولید از خود نشان دهد.

مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر، مارگارین را شرکتی صاحب نام و نشان آشنا با پیشینه قوی در کشور عنوان نمود و تصریح کرد: بنده با تمام توان از همه ظرفیت ها برای توسعه همه جانبه مارگارین و کمک به شما عزیزان تلاش خواهم کرد و انشالله با رایزنی و اقداماتی که در دست اجرا می باشد شاهد افزایش تولید و رشد چشمگیر در فروش روغن باشیم.

محسنی مجد در ادامه از حمایت های گروه توسعه ملی و آقای بابا گل زاده به عنوان معاون امور شرکت های گروه توسعه ملی و رئیس هیئت مدیره بهشهر، آقایان موسوی، پروانی، سرکار خانم خلیلی نمایندگان شرکت های صندوق بازنشستگی، گنجینه زرین شهر، سرمایه گذاری غدیر و همچنین آقایان ملکی و فاطمی به عنوان با اعضائ موظف و معاونین شرکت توسعه صنایع بهشهر تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه این نشست حسن خلخالی، مدیرعامل شرکت مارگارین ضمن تشکر از حضور هیئت مدیره گروه توسعه صنایع بهشهر و حسن توجه مهندس محسنی مجد به مجموعه تولیدی مارگارین خاطر نشان کرد: دوستان و همکارانم در مارگارین خرسند هستند از اینکه در گروه دیده می شوند ، ازینرو وظیفه خودشان را در امر تولید سخت و تلاش بیشتری خواهند کرد.

خلخالی جایگاه مارگارین در بین مصرف کننده را خوب ارزیابی کرد و خاطر نشان کرد: یکی از اولویت های کاری ما در مارگارین تقویت برندینگ و کسب رتبه نخست در سبد کالایی مصرف کننده است. و برای تحقق این امر باید جنبه های دیگر همچون مسائل مالی و تامین مواد اولیه را مورد بررسی و اصلاح قرار دهیم.  بی شک با حمایت های شما و هیئت مدیره محترم گروه توسعه صنایع بهشهر و نیروی کارآمد، متعهد و متخصص در مارگاین این اهداف تحقق خواهد یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها