موج
کدخبر : ۳۲۹۰۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329048

تیمور پورحیدری خبر داد؛

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: بیش از 469 کارتن و بسته انواع کالاهای قاچاق شامل انواع نوشیدنی، بیسکویت، کاکائو، انواع لوازم التحریر و خرازی، صابون های وارداتی کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اعلام اینکه 3 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق و احتکار شده در تهران کشف شد، گفت: بازرسان این سازمان موفق به کشف تعداد 1285 کیسه آرد دولتی تنظیم بازاری در روز گذشته گردید.

 تیمور پورحیدری افزود: ارزش آردهای مکشوفه بیش از 418 میلیون و نهصد و ده هزار ریال بوده که با توجه به بلا صاحب بودن این کالاها مراتب پس از صورتجلسه تحویل مراجع قانونی در استان گردید.

پورحیدری با اشاره به کشف بیش از 469 کارتن و بسته انواع کالاهای قاچاق افزود: این کشفیات شامل انواع نوشیدنی، بیسکویت، کاکائو، انواع لوازم التحریر و خرازی، صابون های وارداتی بوده که توسط بازرسان اداره کشف کالای قاچاق سازمان صمت و پلیس امنیت اقتصادی استان در غالب گشت مشترک شناسایی و ضبط گردیده و ارزش ریالی آن جمعا" بیش 2 میلیارد و650 میلیون ریال بوده که جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومت استان ارسال می گردد.

وی در پایان از هموطنان عزیز درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، احتکار و ... مراتب رابا سامانه 124 اعلام نمایند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: تعزیرات قاچاق

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها