موج
کدخبر : ۳۲۷۹۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327969

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا از اهدا 10 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده رایگان توسط شرکت سام الکترونیک به مرزنشینان و مرزبانان غیور کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار جانشین فرمانده مرزبانی ناجا در حاشیه بازدید از شرکت سام الکترونیک«تولید کننده لوازم خانگی و مواد ضدعفونی»، با اشاره به ضرورت تولید مواد ضدعفونی کننده برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: امروز توفیق حاصل شد بنا به درخواست شرکت سام الکترونیک که تولید کننده مواد ضدعفونی و اقدامات خیر خواهانه در کشور هستند، بازدیدی از این مجموعه عظیم داشته باشیم.

احمدعلی گودرزی با اشاره به اقدامات جهادی و خیرخواهانه این شرکت، افزود: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) مبنی بر ترویج اقدامات خیر خواهانه، شرکت سام الکترونیک هم در این کار خیر سهیم شده و یک قسمت از کارگاه های تولید لوازم خانگی را تبدیل به تهیه و تولید مواد ضد عفونی کننده و شوینده با استانداردهای بهداشتی در کشور کردند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: شرکت سام الکترونیک با تولید مواد ضدعفونی کننده وسیع در کشور، 10 هزار لیتر از این مواد را در اقدامی خداپسندانه در اجرای طرح مواسات، همدلی و مومنانه، به صورت رایگان به مرزنشینان غیور کشور اهدا کردند تا این عزیزان گرانقدر نیز در تأمین امنیت پایدار کشور نقش بسزایی در کنار مرزبانان نیروی انتظامی داشته باشند.

سردار گودرزی با قدردانی از مدیرعامل و دست‌اندرکاران شرکت سام الکترونیک در مشارکت اقدامات خیرخواهانه و خداپسندانه، اظهار داشت: امیدواریم سال 1399 که به نام "جهش تولید" مزین شده، سالی پر از موفقیت اقتصادی و تولید ملی برای شرکت سام الکترونیک باشد و مرزبانان نیز که طلایه دار مبارزه با قاچاق کالا هستند، نقش موثری در این زمینه برای توسعه "جهش تولید" در کشور داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

توزیع 6 هزار پک محلول ضد عفونی توسط سام الکترونیک

اقلام اهدایی شرکت سام سرویس برای مقابله با کرونا

مسئولیت اجتماعی شرکت های گروه تولیدی سام، از تولید تا ضدعفونی معابر

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها