موج
کدخبر : ۳۲۳۷۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323749

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: کسانی که ویروس تحریم را برای مخدوش کردن اقتصاد و معیشت ایرانیان بر سیستم اقتصادی کشورمان وارد کردند، امروز با اشک تمساح مدعی کمک به ریشه کنی ویروس کرونا شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن نریمان مدیر عامل منطقه آزاد ارس با بیان این موضوع گفت: آمریکا اگر قصد کمک دارد ویروسی که در قالب تحریم به اقتصاد کشور ما وارد کرده را از میان بردارد.

می با اشاره به اینکه آمریکا با مظلوم نمایی می خواهد طوری نشان دهد که قصد کمک به از بین بردن ویروس کرونا در ایران را دارد اذعان داشت: آمریکا اگر قصد تظاهر ندارد، برای اثبات صداقت خود می تواند ویروس تحریم را بردارد تا مردم توانمند شده و خود توان مبارزه با این ویروس را داشته باشند.

محسن نریمان در بخش دیگری از سخنان خود ادعاهای آمریکا در خصوص کمک به ایران را نوعی ریاکاری دانست و گفت: شما از یک سو ادعای کمک دارید و از سوی دیگر هر روز تحریم ها را علیه ایران سخت تر و شدیدتر می کنید و مردم توانمند شده و خود توان مبارزه با این ویروس را داشته باشند.

محسن نریمان در بخش دیگری از سخنان خود ادعاهای آمریکا را در خصوص کمک به ایران را نوعی ریاکاری دانست و گفت: شما از یک سو ادعای کمک دارید و از سوی دیگر هر روز تحریم ها را علیه ایران سخت تر و شدیدتر می کنید و مردم را از دسترسی به ملزومات بحق خود جهت مبارزه با این ویروس محروم می کنید.

نریمان در ادامه گفت: ویروس کرونا چالش جدید فراروی ملت ما و تمام جهان است که ما تلاش داریم با یاری خداوند و با تمام توان و امکاناتی که داریم بر این ارم فایق آییم و از این چالش عبور کنیم.

وی در پایان افزود: امیدوارم ما درک درستی از مسائل سیاسی و حرکت های توطئه گرانه داتشه باشیم و با کمک خداوند و مقاومت وارد میدان شویم تا هم بر ویروس کرونا پیروز شویم و هم توطئه دشمنان نقش بر آب شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها