موج
کدخبر : ۳۲۲۳۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322307

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از آغاز ثبت نام مرحله‌ دوم طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای جدید استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  علیرضا قاری بیان کرد: مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی در شهرهای جدید بهارستان ، فولاد شهر و مجلسی از امروز  آغاز و تا پایان ساعت ۲۴ روز جمعه 23 اسفندماه ادامه خواهد یافت.

وی گفت: در مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای استان تعداد ۳۳۶۸۲ نفر در سایت مورد نظر ثبت نام نموده اند که در این مرحله از ثبت نام شهرهای جدید،  متقاضیان واجدالشرایط شهر اصفهان با داشتن ۵ شرط لازم قید شده در سامانه می توانند در این طرح اقدام به ثبت نام نمایند.

اعلام سامانه پیامکی به منظورجلوگیری از ازدحام جمعیت در ادارات و کافی نت ها

قاری قرآن افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت در ادارات و کافی نت ها، در این مرحله مکانیزم ثبت نام تغییر یافته ضمن آنکه مانند مرحله اول پس از پایان ظرفیت سایت بسته نخواهد شد و با انجام قرعه کشی نهایی صورت می گیرد و متقاضیان می توانند از طریق رایانه شخصی و حتی با استفاده از تلفن همراه خود و با ارسال پیام کوتاه اقدام به ثبت نام نموده و از مراجعه به ادارات و کافی نت ها خودداری کنند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان تاکید داشت: آنچه بدیهی است حق هیچ کس در این طرح ضایع نخواهد شد و متقاضیان می توانند از طریق سایت www. mrud. ir و یا سیستم پیامکی به شماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ و با ارسال کد ملی سرپرست خانوار اقدام به ثبت نام اولیه کرده و پس از ریشه کن شدن بیماری کرونا و با اطلاع رسانی قبلی اقدام به ثبت نام نهایی نمایند‌.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها