موج
کدخبر : ۳۲۲۱۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322124

معاون وزیر راه و شهرسازی؛

محمد راستاد گفت: امیدواریم سال آینده، توأم با رفع محدویت ها و مشکلات برای بخش تجارت برون مرزی ایران باشد و به موازات آن، سازمان بنادر نیز بتواند در اقتصاد ملی و تجارت خارجی کشور، نقش آفرینی بیشتر داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی در ابتدای نشست پایان سال شورای مدیران سازمان بنادر و دریانوردی که به صورت ویدئو کنفرانس در حال برگزاری است، گفت: در این همایش نیم روزی، به مهم ترین و کلیدی ترین مسائل و موضوعات چالشی بنادر پرداخته می شود.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان عملکرد مطلوب این سازمان در سال ۹۸ به رغم تحریم ها و فشارهای اقتصادی ، خاطرنشان کرد: سازمان بنادر و دریانوردی به اذعان و تأکید همه مقامات کشور، کارنامه بسیار خوبی در پشتیبانی از تجارت خارجی ایران در سال جاری داشته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با قدردانی از همه مدیران ستادی و بنادر بابت دستاوردهای قابل توجه در سال ۹۸، با وجود شرایط خطیر حاکم بر تجارت خارجی کشور، ابراز امیدواری کرد: امیدواریم سال آینده، توأم با رفع محدویت ها و مشکلات برای بخش تجارت برون مرزی ایران باشد و به موازات آن، سازمان بنادر نیز بتواند در اقتصاد ملی و تجارت خارجی کشور، نقش آفرینی بیشتر و بهتری داشته باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها