موج
کدخبر : ۳۱۹۹۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319986

پرویز فتاح:

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: تکمیل باند رفت منطقه دو ۲,۰۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است و بنیاد مستضعفان به تعهد ۵۰ درصدی خود در این پروژه متعهد است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در حاشیه افتتاح منطقه یک آزادراه تهران-شمال گفت: در رابطه با این پروژه همکاری خوبی بین دولت و بنیاد مستضعفان شکل گرفته است.

وی افزود: قرار بود که ابتدا بنیاد مستضعفان سرمایه گذار ۱۰۰ درصدی در این پروژه داشته باشد؛ اما این رقم به ۵۰ درصد کاهش یافت؛ به نحوی که البته طرفین توافقنامه منطقه یک به تمام تعهدات خود و سرمایه گذاری ۱۰۰ درصدی در این منطقه عمل کرده‌اند.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه در طول ساخت منطقه یک، از فاز دو نیز غافل نبودیم گفت: اما به رغم پایین بودن سرعت ساخت این منطقه، هم اکنون از پیشرفت ۳۱ درصدی برخوردار است.

فتاح در ادامه یادآور شد: رئیس جمهوری در بازدید از منطقه دو دستور تدوین و امضای یک توافقنامه سه جانبه میان وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان و سازمان برنامه و بودجه را نیز صادر کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: تکمیل باند رفت منطقه دو ۲,۰۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است و بنیاد مستضعفان به تعهد ۵۰ درصدی خود در این پروژه متعهد است.

وی یادآور شد: راهکارهایی اندیشیده شده تا دولت نیز به طور کامل تعهدات خود را انجام دهد و در پایان دولت دوازدهم شاهد افتتاح باند رفت منطقه دو آزادراه تهران-شمال باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها