موج
کدخبر : ۳۱۸۵۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318569

امید علی پارسا؛

رئیس سازمان امور مالیاتی گفت:در دنیا مالیات کاراتر و عادلانه تر است و راه آن اخذ الکترونیکی مالیات است. از این باید بدون تردید تمام داده های مالیاتی از طریق پایانه های فروش بدست بیاید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، رئیس سازمان امور مالیاتی در جشنواره تولید ملی، افتخار ملی با اشاره به اینکه توسعه چیزی جز فعالیت آزاد در محیط مناسب رخ نمی دهد، گفت: تولیدکننده باید با اطمینان به آینده برنامه های آینده خود را اجرا کند.

امید علی پارسا با بیان اینکه معافیت مالیاتی به صورت عام نداریم، گفت: در بخش کشاورزی که حدود 85 درصد معافیت اعمال شده بخش های هم هستند که مالیات می دهند یا در بخش فرهنگ که بخش چاپ معافیت مالیاتی دارند این موضوع در تمام حوزه ها وجود دارد.

او با تاکید بر اینکه بودجه ما 35 درصد وابسته به مالیات است، افزود: به گفته وزیر فشار به تولید برای گرفتن مالیات هنر نیست، بنابراین گفته شده برای خود اظهاری، بخشودگی مالیات برای تولید 2 درصدی و برای بخش خدمات 4 درصدی تعیین شده است. 

او افزود: در دنیا مالیات کاراتر و عادلانه تر است و راه آن اخذ الکترونیکی مالیات است. از این باید بدون تردید تمام داده های مالیاتی از طریق پایانه های فروش  بدست بیاید،  بنابراین مالیات با هوشمند سازی عادلانه می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها