موج

محمدرضا مرتضوی در روز صنعت و معدن تاکید کرد؛

دبیرکل خانه صنعت و معدن گفت: کسانی که به دلایلی قوانین را اجرا نمی‌کنند، تولیدکنندگان را آزار می‌دهند و در این زمینه امسال قصد مبارزه جدی با فساد را دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در مراسم روز صنعت و معدن، که حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر امور خارجه، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از فعالان بخش خصوصی از صبح امروز در سالن اجلاس سران آغاز شده گفت: امسال قصد مبارزه بی‌امان و جدی‌تر با فساد در همه بخش‌ها را داریم.

مرتضوی در این مراسم از نمایندگان مجلس خواست تا همانطور که یک روز لباس سپاه به تن کردند، یک روز هم لباس کارگری بپوشند و یک ماه با حقوق یک میلیون و 300 هزار تومانی کارگران زندگی کنند.

محمدرضا مرتضوی با بیان اینکه در زمینه تدوین قوانین احساس کاستی نداریم، اما کسانی که به دلایلی قوانین را اجرا نمی‌کنند، تولیدکنندگان را آزار می‌دهند و در این زمینه امسال قصد مبارزه جدی با فساد را دارد، به همین دلیل قول می‌دهیم با هرگونه ناراستی مبارزه کنیم و تلاش کنیم امور را روی ریل درستکاری و صحت بیاوریم.

او با تاکید بر اینکه نامگذاری سال با عنوان رونق تولید به معنی تغییر سربرگ‌های سازمان‌ها نیست و همه دستگاه‌ها باید کنار بخش تولید باشند، گفت: هماهنگی در اجرای برنامه ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها