برخی مشترکان همراه اول از صبح امروز با اختلال در تماس و همچنین قطع اینترنت مواجه بودند؛ این اپراتور از برطرف شدن مشکلات ارتباطی برخی مناطق تا ظهر امروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، در پی وقوع اختلال در تماس و اینترنت مشترکان همراه اول اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: همانطور که پیشتر نیز اطلاع رسانی شده بود صبح امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه در ارتباط برخی مشترکین مشکلاتی بروز کرده که تا ظهر امروز برطرف می شود.

همراه اول در یک اطلاعیه رسمی پیش از این اعلام کرده بود، پیرو ارتقاء سامانه جامع خدمات مشتریان این اپراتور جهت ارائه خدمات بهتر و متنوع تر به مشترکین، ممکن است مشکلاتی برای مشترکین ایجاد شود که بابت این موضوع عذرخواهی کرده بود.

به گزارش موج، با توجه به خیل مشترکان این اپراتور تلفن همراه اختلال در سیستم بسیاری از مشترکان را درگیر می کند. آیا با مدیریت مناسب نمی توان ارتقا های لازم در سامانه های متفاوت را به ساعات ابتدایی صبح منتقل کرد تا در کمترین پیک مصرفی مشترکین این بروز رسانی انجام شود و اختلال ایجاد شده کمترین تاثیر را بر کاربران بگذارد؟ تاثیری که با توجه به گسترش ارتباطات نارضایتی کاربران را در پی خواهد داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج