English

بازدید رئیس هیات مدیره انجمن کارگزاران گمرکی استان اصفهان از خبرگزاری موج

رئیس هیات مدیره انجمن کارگزاران گمرکی استان اصفهان از تحریریه خبرگزاری موج در استان اصفهان بازدید و با خبرنگاران این خبرگزاری گفت‌و‌گو کرد.

بازدید رئیس هیات مدیره انجمن کارگزاران گمرکی استان اصفهان از خبرگزاری موج
به گزارش خبرنگار اصفهان خبرگزاری موج

، محمد مهدوی رئیس هیات مدیره انجمن کارگزاران گمرکی استان اصفهان با هدف افزایش تعامل رسانه ای با اصحاب رسانه از دفتر خبرگزاری موج در استان اصفهان بازدید کرد.

وی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان گفت: انجمن کارگزاران گمرکی استان اصفهان در سال 1401 با موافقت کتبی اتاق ایران و زیر نظر اتاق بازرگانی اصفهان با عنایت به ماده 5 قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و از طریق برگزاری مجمع عمومی موسسین توسط کارگزاران گمرک جمهوری اسلامی ایران در محل اتاق بازرگانی اصفهان تاسیس شد.

مهدوی در خصوص اهداف تشکیل انجمن کارگزاران گمرکی استان اصفهان توضیح داد:حمایت از اعضای انجمن در برابر قوانین مالیاتی  و حمایت حقوقی از آنها و ایجاد پیوندهای نزدیک بین کارگزاران گمرکی و فعالان اقتصادی استان با هدف تسهیل تجارت خارجی از طریق بهینه سازی فرایندهای گمرکی مرتبط با ترخیص کالا، افزایش دانش گمرکی اعضاء ،اطلاع رسانی به آنها و ایجاد ساختار تعاملی با سازمان ها و نهادهای مرتبط با امر ترخیص کالا از گمرک از جمله اهداف تشکیل انجمن کارگزاران گمرکی استان اصفهان است.

رئیس هیات مدیره انجمن کارگزاران گمرکی استان اصفهان بابیان اینکه در حال حاضر تعداد 31 نفر به عنوان کارگزار گمرکی دارای پروانه معتبر از گمرک جمهوری اسلامی ایران هستند، بیان داشت:با توجه به آزمون های برگزار شده و افزایش تعداد پذیرفته شدگان نفرات بسیاری نیز بعد از دریافت پروانه کارگزاری معتبر به عضویت اضافه خواهند شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه