English

مدیر کنترل پروژه های هلدینگ پترو پالایش اصفهان خبر داد:

اجرای ۲ طرح برج های خنک کننده هیبریدی در هلدینگ پتروپالایش اصفهان

مدیر کنترل پروژه های هلدینگ پترو پالایش اصفهان از اجرای 2 طرح برج های خنک کننده هیبریدی در پالایشگاه شمالی و جنوبی هلدینگ پتروپالایش اصفهان خبرداد.

اجرای 2 طرح برج های خنک کننده هیبریدی در هلدینگ پتروپالایش اصفهان
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

 به نقل از واحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، علی موذنی از احداث سایت دوم پالایشگاه در هرمزگان خبرداد و گفت: برای احداث سایت دوم پالایشگاه در هرمزگان با ظرفیت ۱۲۰ هزار بشکه در روز ؛ ۵۲۸ هکتار زمین در شهرک صنعتی خلیج فارس هرمزگان برای این کار درنظرگرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه برای احداث این سایت در بندر عباس کلیه ضوابط زیست محیطی رعایت شده است افزود: دو خط انتقال دراین محدوده وجود دارد که دارای دو جاده دسترسی است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه هدف از احداث این پالایشگاه تولید روزانه ۳۴۰۰۰ بشکه بنزین؛ ۳۷۰۰۰بشکه گازوئیل؛ ۷۰۰۰بشکه گاز مایع؛ ۱۱۶۰۰بشکه نفت سفید؛ ۳۶۱۰۰بشکه نفت کوره و بیش از ۱۵ هزار تن گوگرد در سال است ادامه داد: زمان اتمام این پروژه سال ۱۴۰۶ اعلام شده است. عملیات اجرای سیویل و فونداسیون تجهیزات این پالایشگاه تا انتهای سال آینده انجام خواهد شد .

وی در ادامه درباره اجرای ۲ طرح برج های خنک کننده هیبریدی در پالایشگاه شمالی و جنوبی هلدینگ پتروپالایش اصفهان گفت:کولینگ هیبریدی پالایشگاه جنوبی از اول دیماه ۱۴۰۱ در پالایشگاه اصفهان استارت زده شد که دارای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.

موذنی، با اشاره به اینکه طرح برج های خنک کننده هیبریدی در راستای کاهش هدررفت آب و جلوگیری از تبخیر سطحی سیستم کولینگ پالایشگاه در دستور کار قرار گرفت اظهارداشت:در این رابطه طرح کولینگ هیبریدی پالایشگاه شمالی از اول بهمن ماه ۱۴۰۱ در پالایشگاه اصفهان شروع شد که این طرح هم اکنون دارای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی است

مدیر کنترل پروژه های هلدینگ پترو پالایش اصفهان    بیان داشت:در پالایشگاه اصفهان در کولینگ جنوبی ۲ برج و در کولینگ شمالی ۱ برج خنک کننده هیبریدی در دست ساخت است که مجموعا ۴۵۰ متر مکعب در ساعت از هدر رفت آب جلوگیری میشود.در مجموع برای ۲ پروژه با ۳ برج خنک کننده درپالایشگاه اصفهان بیش از ۳٫۵ همت هزینه اختصاص داده خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه