English

اجرای طرح «سفیران رضوی، سربازان مهدوی» در آران وبیدگل

دبیرکانون های خدمت رضوی آران وبیدگل گفت: طرح «سفیران رضوی، سربازان مهدوی» به همت این کانون و همکاری سایر کانون‌ها برای عضویت دانش آموزان دختر و پسر 6 تا 18 سال آران و بیدگلی در مدارس آران و بیدگل اجرا می‌شود.

اجرای طرح «سفیران رضوی، سربازان مهدوی» در آران وبیدگل
به گزارش خبرنگار اصفهان خبرگزاری موج

،عباس آذرباد با تاکید بر هدف گذاری برنامه‌های دفتر خدمت رضوی آران وبیدگل در سال جدید برای تبیین سیره رضوی و نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی در اندیشه کودکان و نوجوانان افزود: با توجه به وظایف ذاتی شبکه خادمیاری رضوی در راستای توجه به آموزش و تربیت دینی کودکان و نوجوان عضویت پنج درصد از دانش آموزان دختر و پسر در مرحله اول طرح «سفیران رضوی، سربازان مهدوی» در شبکه خادمیاری این شهرستان برای امسال برنامه‌ریزی شده است.

وی با تاکید بر نقش تربیتی، سازنده، موثر و هدایتگر طرح « سفیران رضوی ، سربازان مهدوی» در زندگی فردی و اجتماعی دختران و پسران دانش آموز به عنوان آینده سازان کشور و پدران و مادران آینده در خانه و خانواده گفت:تا کنون 416 دانش آموز علاقه‌مندانه و راغبانه به عضویت این طرح درآمدند که 365 نفر از آنها دختران و 51 نفر از آنها پسران 6 تا 18 سال هستند.

به گفته وی، 416 سفیر دانش آموزی رضوی در آران وبیدگل علاوه بر دریافت کد خدمت، آموزش‌های مستمر دریافتی را در بین همسالانشان اجرا می‌کنند.

آذرباد با اشاره به جمعیت ۲۰ هزار نفری دانش آموزی شهرستان آران و بیدگل در تمام مقاطع تحصیلی تاکید کرد: آموزش دینی به نسل کودک و نوجوان و تربیت و پرورش آنها با مفاهیم ناب ارزشی و شعائر اسلامی در تبیین سبک زندگی اسلامی و سیره رضوی مصداق جهاد تبیین در حوزه فرهنگ ومذهب است که آثار و برکات آن زندگی فردی و اجتماعی افراد اجتماع را پوشش می‌دهد.

این مقام مسئول با تاکید بر  آغاز فعالیت رسمی دفتر خدمت رضوی آران و بیدگل با 36 عضو در سال 1400 گفت: هم اکنون این دفتر با 23 کانون عمومی و تخصصی  و 238 نفر خادمیار و یاور رضوی فعالیت دارد که 197نفر از آنها خادمیار، 27 نفر از آنان از یاوران رسمی رضوی و 14 نفر یاور گزینش شده و در انتظار تایید کد خدمت و ارتقا به خادمیاری هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه