English

شهردار اصفهان:

در تدوین بودجه ۱۴۰۳ شهرداری از نخبگان و شهروندان کمک گرفتیم

شهردار اصفهان گفت: با توجه به اینکه بنای کار در تدوین بودجه ۱۴۰۳ شهرداری را بر استفاده از مشارکت عمومی گذاشتیم از نخبگان و شهروندان برای تدوین و نقد آن کمک گرفتیم.

در تدوین بودجه 1403 شهرداری از نخبگان و شهروندان کمک گرفتیم
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

، علی قاسم‌زاده در برنامه رادیویی سلام اصفهان اظهار کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه فعالیت شهرداری به‌ ویژه در بخش‌های حمل‌ و نقل و خدمات شهری وارد شدند و گره‌های شهر یکی‌یکی توسط دانشمندان جوان کشور در حال باز شدن است.

وی با بیان اینکه استفاده از فناوری نانواوزون برای اولین بار در کشور توسط شهرداری اصفهان انجام شد که به حفظ فضای سبز کمک می‌کند، افزود: با توجه به وضعیت رودخانه زاینده‌رود، باید به سمت استفاده از آب‌های خاکستری و تصفیه آن حرکت کنیم، به‌گونه‌ای که دغدغه مسائل بهداشتی را برای آبیاری این عرصه‌ها نداشته باشیم که فناوری نانواوزون نیز در این رابطه کمک‌کننده خواهد بود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: فرآیند تهیه و تصویب بودجه ۱۴۰۳ شهرداری اصفهان در حال انجام است، با توجه به اینکه بنای کار در مدیریت شهری را بر استفاده از مشارکت عمومی گذاشتیم از نخبگان و شهروندان برای تدوین و نقد آن کمک گرفتیم.

قاسم‌زاده ادامه داد: هفته گذشته جلسه خوبی با مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در ادوار گذشته برگزار شد؛ در واقع تمام اندیشه‌ورزان را برای کمک به تدوین بودجه بهتر دعوت کردیم.

شهردار اصفهان بیان کرد: راز و رمز تدوین بودجه بهتر این است که وقتی پای مشارکت در میان باشد، بپذیریم که به هم کمک کنیم و در سرنوشت یکدیگر شریک شویم که در نهایت خروجی کار به نفع همه خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه