English

سفیر تایلند در ایران:

تایلند به دنبال عمق بخشی روابط و تعاملات با اصفهان است

سفیر تایلند در ایران گفت: تمایل داریم ارتباطات و تعاملات تایلند و اصفهان را بیش از پیش عمق ببخشیم و برای این تعامل و همکاری اعلام آمادگی کامل می‌کنیم.

تایلند به دنبال عمق بخشی روابط و تعاملات با اصفهان است

، پیکیت بونساد، سفیر تایلند در ایران در دیدار با استاندار اصفهان گفت: از شما سپاسگزارم که این فرصت را به من دادید تا در استانداری اصفهان با شما ملاقات کنم.

وی ادامه داد: سعی کردم در این سفر کوتاه از ظرفیت‌های عظیم و متعدد استان اصفهان بازدید کنم.

سفیر تایلند در ایران بیان کرد: حدود ۷ ماه است که به ایران آماده‌ام و درصدد بودم هرچه زودتر از استان اصفهان بازدیدی داشته باشم که این مهم رقم خورد.

وی خاطرنشان کرد: در دیداری که با ریاست جمهوری اسلامی ایران داشتم در خصوص ظرفیت‌های بی‌شمار ایران در زمینه‌های مختلف گفت‌وگو کردیم و رییس جمهور ایران به من توصیه کردند علاوه بر تهران از سایر شهرهای ایران نیز بازدید کنم.

 

 از آثار تاریخی برجسته و ظرفیت‌ های اصفهان بسیار تحت تأثیر قرار  گرفتم

وی اظهار کرد: از آثار تاریخی برجسته و ظرفیت‌های اصفهان بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم، بسیاری از مردم تایلند نیز تمایل دارند تا از ایران و شهر اصفهان بازدید کنند.

سفیر تایلند در ایران گفت: همچنین هیأت‌های تجاری و اقتصادی تایلند نیز تمایل دارند تا از ایران و استان اصفهان بازدید کنند و از ظرفیت‌های این کشور مطلع شوند.

وی ادامه داد: تعدادی از مردم تایلند در استان اصفهان ساکن و در مجموعه جامعه المصطفی اصفهان در حال تحصیل هستند.

سفیر تایلند در ایران گفت: تمایل داریم ارتباطات و تعاملات تایلند و اصفهان را بیش از پیش عمق ببخشیم و برای این تعامل و همکاری اعلام آمادگی کامل می‌کنم.

وی در واکنش به پیشنهاد استاندار اصفهان مبنی بر تعامل گردشگری سلامت، گفت: از این ظرفیت اصفهان بهره خواهیم برد و بعنوان اولویت نخست تعامل با اصفهان به آن توجه خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه