English

با شاخص کیفی ۱۵۴ ؛

کیفیت هوای اصفهان برای عموم مردم ناسالم است

کیفیت هوای اصفهان امروز هجدهم آبان ماه با میانگین ۱۵۴ برای همه مردم درشرایط ناسالم ثبت شده است.

کیفیت هوای اصفهان برای عموم مردم ناسالم است

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، وضعیت کیفی هوای اصفهان در میدان انقلاب با ۱۶۳، پارک زمزم با ۱۶۲، خیابان پروین با ۱۷۴، خیابان احمد آباد با ۱۵۵، زینبیه با ۱۷۰، خیابان فرشادی با ۱۵۲، خیابان فیض با ۱۵۷ و بولوار کاوه با ۱۵۴ AQI در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان است.

همچنین کیفیت هوا در خیابان ۲۵ آبان با ۱۵۰، دانشگاه صنعتی با ۱۱۳، رهنان با ۱۲۳، بزرگراه خرازی با ۱۴۴، سپاهان شهر با ۱۳۹، میرزا طاهر با ۱۴۹ و ولدان با ۱۰۹ AQI وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

در حال حاضر شاخص هوا در شاهین شهر با ۶۹ AQI در وضعیت قابل قبول و قهجاورستان با ۱۶۹ AQI قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان و در مبارکه با ۱۰۷ AQI نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شد.

 امروز ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهرهای مجاور اصفهان از جمله خمینی شهر، سجزی زرین‌شهر، نجف آباد، منطقه صنعتی دولت آباد و کاشان قطع است.

گفتنی است؛ اداره کل هواشناسی استان اصفهان با صدور هشدار سطح نارنجی اعلام کرده است که به سبب تشدید سکون جوی از فردا جمعه تا روز سه شنبه ۲۳ آبان ماه احتمال بالارفتن شاخص هوا در حد بسیار ناسالم در مناطق مرکزی از جمله کلانشهر اصفهان، شاهین شهر، خمینی شهر، لنجان و کاشان و نواحی صنعتی اصفهان وجود دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه