موج
کدخبر : ۴۱۳۲۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-413253

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری سارق باطری خودروها در عملیات کارآگاهان پایگاه غرب این پلیس و اعتراف متهم به 22 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین تُرکیان بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان ساکن در منطقه غرب شهر اصفهان مبنی بر سرقت باطری خودروی وی کارآگاهان با بررسی دقیق و هوشمندانه و جمع آوری مدارک و مستندات لازم به یکی از سارقان سابقه دار قطعات و محتویات داخل خودرو مظنون و دستگیری وی را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با رصد هوشمندانه متهم در نهایت مشخص شد وی توسط ماموران کلانتری 20 فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان دستگیر و به زندان اصفهان معرفی شده است که بلافاصله کارآگاهان متهم را از زندان تحویل گرفته و تحقیقات علمی و تخصصی خود از این سارق را آغاز کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان عنوان داشت: متهم که در برابر مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشت به بزه انتسابی خود معترف و به 22 فقره سرقت باطری خودرو و فروش آنها به متصدی یک واحد ضایعات فروشی اقرار کرد که در ادامه با راهنمایی های وی، مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر و هر دو متهم برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها