موج
کدخبر : ۳۷۳۰۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373060

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از افتتاح 11 پروژه عمرانی تا پایان دولت یازدهم در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا قاری قرآن بیان داشت: تا پایان دولت یازدهم با افتتاح 11 پروژه عمرانی ، روزانه بیش از نیم کیلومتر راه به مجموعه راه‌های استان اصفهان اضافه می‌شود.

وی با بیان اینکه بخش های مختلف حمل و نقل از ارکان بسیار مهم برای توسعه و تولید در کشور است.گفت: استان اصفهان با مساحت تقریبی 107 هزار کیلومتر مربع، 25 هزار کیلومتر راه همسنگ، بیش از 4 هزار کیلومتر راه با نقش ملی و ترانزیت، همجواری با 9 استان و دارا بودن 107 شهر اهمیت بسیار بالایی در زمینه حمل و نقل و حوزه شهری دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اعلام کرد: مطابق با برنامه‌ریزی بعمل آمده تا پایان دولت یازدهم، 61.5 کیلومتر راه در قالب 11 پروژه عمرانی با پیشرفت فیزیکی قابل توجه، افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش و همت همکارانم در سال جهش تولید 151 کیلومتر راه به مجموعه راه های استان اصفهان افزوده شد و در سال جاری تا پایان تیرماه روزانه بیش از نیم کیلومتر راه در سطح استان اصفهان تکمیل و تقدیم مردم عزیز اصفهانی می‌شود.

قاری‌قرآن با بیان اینکه این پروژه‌ها دارای پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد بوده و با سرعت در حال اجرا هستند، گفت: مبلغ اعتبار هزینه شده برای این طرح‌ها تا کنون در مجموع بیش از 753 میلیارد ریال بوده و جهت تکمیل به بیش از پنج هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارند.

وی اذعان داشت: پروژه باند دوم بادرود کاشان (به طول 26 کیلومتر با پیشرفت فیزیکی 85 درصد)، پروژه باند دوم نایین-انارک (به طول 12 کیلومتر و پیشرفت فیزیکی 80 درصد)، احداث باند دوم کاشان-برزک-ورکان (به طول 5 کیلومتر و پیشرفت فیزیکی 45 درصد) و پروژه‌های (احداث محور حسین‌آباد-قاسم‌آباد، باند دوم فخره-کاشان، محور اژیه- سه‌راهی سیان و...) از جمله پروژه‌های در حال تکمیل بوده که به کارنامه اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان تا پایان تیرماه سال جاری اضافه می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان تکمیل و سرعت بخشی به پیشرفت فیزیکی پروژه‌های در دست اجرا را یکی از مهمترین اولویت‌های این اداره‌کل برشمرد و گفت: در تلاشیم تا بتوانیم تمامی طرح‌های عمرانی و خدماتی را در بازه زمانی تعریف شده و با کیفیت مناسب به بهره‌برداری برسانیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها