موج
کدخبر : ۳۷۲۷۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372769

به منظور توسعه زمینه همکاری‌های مشترک انجام شد؛

تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و سازمان تعاون روستایی استان اصفهان، به منظور توسعه زمینه همکاری‌های مشترک، بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود و افزایش تعاملات دوجانبه امضا شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع اظهار داشت: امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و سازمان تعاون روستایی استان اصفهان با هدف اتخاذ تدابیر و انجام اقدامات مؤثر و کارآمد در جهت ترویج فرهنگ خیر و احسان و نشر سنت‌های حسنه اسلامی، کاهش فقر و نابرابری، توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه‌های هدف و توانمند سازی مادی و معنوی و افزایش مهارت حرفه ای و امکان ایجاد اشتغال می باشد.

وی افزود: استفاده از ظرفیت طرفین تفاهم نامه به منظور همکاری مشترک و هم افزایی ظرفیت‌ها جهت تحقق اهداف تفاهم نامه‌، با استفاده از امکانات موجود در طول سه سال از مموضوعات این تفاهم نامه می باشد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه افزایش نرخ اشتغال مهمترین و مطمئن ترین راه حل بسیاری از مسایل موجود است که با تلاش و دلسوزی مسوولین و خود مردم و خانواده ها امکان پذیر است، افزود: افراد متقاضی اشتغال تحت حمایت کمیته امداد عضو شبکه زیر مجموعه سازمان تعاون روستایی در استفاده از طرح ها و بسته های تشویقی کمیته امداد، در اولویت قرار دارند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اعلام آمادگی در راستای ارایه تسهیلات اشتغالزایی و مشاوره و نظارت به منظور اشتغال مطمئن خانواده های تحت حمایت، گفت: ارتقای سطح دانش و مهارت سرپرستان و افراد تحت حمایت کمیته امداد عضو شبکه تعاونی های تحت پوشش سازمان تعاون روستایی و خانواده آنها و همچنین تسهیل و تسریع اجرای برنامه های کمیته امداد در بخش روستایی و کشاورزی و توسعه کمی و کیفی آموزش های مهارتی و شغلی در حوزه روستایی و کشاورزی و استفاده از ظرفیت های دو طرف قرارداد از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها