موج
کدخبر : ۳۷۲۷۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372761

جانشین ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرداری اصفهان خبر داد:

جانشین ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرداری اصفهان از اجرای محدودیت های کرونایی شهرداری اصفهان با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حسین امیری با اشاره به اجرای محدودیت های کرونایی اظهار داشت: پیرو دستورالعمل ستاد مدیریت کرونا استان اصفهان از امروز و به مدت 15 روز مصوباتی به تصویب رسیده است که لازم اجرا می باشد و از شهروندان خواهشمندیم با رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل ها در جهت کاهش و نابودی این ویروس همراهی نمایند.

وی در خصوص کاهش حضور کارمندان در ادارات تا یک سوم و انجام دورکاری گفت: کلیه مراکز شهرداری اصفهان فعال بوده و به غیر از مجموعه های خدمات ضروری از جمله آتش نشانی و خدمات شهری که بصورت کامل فعالیت می نمایند ، دیگر مجموعه های تا یک سوم در محل حاضر و مابقی به صورت دورکاری به انجام وظیفه می پردازند.

این مقام مسئول اظهار امیدواری کرد: با همکاری مسولان، شهروندان و واحدهای صنفی وضعیت استان اصفهان در زمینه این بیماری بهبود یابد و وضعیت شهر اصفهان به شرایط قبل باز گردد.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان ادامه داد: سقف حداکثری حضور در جلسات با رعایت نکات بهداشتی 15 نفر در نظر گرفته شده است وبا توجه به شرایط موجود برگزاری هرگونه نمایشگاه ممنوع بوده و فعالیت بخش حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی ها، اتوبوس ها و مترو با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و نظارت ویژه انجام خواهد پذیرفت.

حسین امیری افزود: تجمع در پارک‌ها و بوستان‌های شهر به ویژه حاشیه زاینده‌رود و ناژوان نیز ممنوع است و در این راستا گشت های ویژه رفع تخلفات شهری شهرداری فعال و تذکرات لازم را ارائه خواهند داد.

وی به تعطیلی سینماها و موزه ها اشاره کرد و ادامه داد: فعالیت تمامی استخرهای سرپوشیده و سالن های ورزشی و باشگاه ها ممنوع بوده و کلیه مراکز گردشگری ، مراکز تفریحی، باغ وحش و مجموعه های گردشگری تعطیل بوده و پذیرای مراجعین نمی باشند.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه گشت‎های ویژه رفع تخلفات شهری شهرداری باید در حاشیه رودخانه زاینده رود مستقر و تذکرات لازم را به شهروندان مبنی بر عدم تجمع در این مکان‌ها ارایه دهند، تصریح کرد: نوارهای زرد رنگ هشدار در اطراف سایت های بازی و ورزشی نصب و اجازه تجمع به افراد داده نخواهد شد.

وی ادامه داد: روشنایی پارک‌ها به میزان 30 درصد کاهش پیدا می‌کند، همچنین دکه‌های پارک‌ها و بوستان‌های شهر از فروش هرگونه اغذیه باز باید خودداری کنند.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه محدودیت های آرامستان باغ رضوان برقرار می باشد گفت: ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم در آرامستان ها ابلاغ گردیده و تنها تغسیل و تدفین اموات با حضور حداقلی همراهان امکان پذیر می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها