موج
کدخبر : ۳۷۲۲۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372296

در نوروز 1400 صورت گرفت؛

جانشین انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 153 دستگاه وسیله مسروقه و بازگرداندن آنها به مال باختگان در نوروز 1400 در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ بیان داشت: در راستای اجرای طرح نوروزی با هدف پیشگیری از سرقت که در مناطق جرم خیز با گشت های محسوس و غیر محسوس  153 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در اصفهان کشف شد.

وی اضافه کرد: در نوروز ۱۴۰۰ توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان 112 دستگاه خودروی سواری و 41 دستگاه موتور سیکلت مسروقه کشف شدند.

این مقام مسئول با بیان اینکه با اجرای اینگونه طرح ها سارقان در سال 1400 دیگر در امان نخواهند بود افزود: اجرای طرح نوروزی در راستای افزایش ضریب امنیت محله های اصفهان تاثیر بسزایی در کاهش جرائم داشت و سیر نزولی جرائم را رقم نیز زد.

ثابت راسخ خاطر نشان کرد: یکی از مواردی که در پیشگیری از سرقت وسایل نقلیه نقش مهمی ایفا می کند پارک وسایل نقلیه در نقاط خلوت و در حاشیه های بدون تردد است و  از شهروندان می خواهیم که به توصیه های پلیسی و هشدارهای انتظامی توجه کرده و خودروهای خود را به سیستم های بازدارنده از سرقت مجهز کنند.

جانشین انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به اینکه تمام وسایل نقلیه مکشوفه فاقد سیستم ایمنی مناسب بودند بیان داشت: سارقان در بازجویی های پلیسی یکی از موارد پیش برد عملی ساختن نقشه ی خود را نبودن وسایل بازدارنده خواندند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها