موج
کدخبر : ۳۵۱۵۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351527

مدیریت موسسه آموزشی پدیده حمایت از تحریریه نمایندگی خبرگزاری موج در استان اصفهان بازدید و با خبرنگاران این خبرگزاری گفت‌و‌گو کرد.

حامد جعفری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، بیان داشت: کلیدی ترین واژه ای که این روزها در روابط بین فردی گم شده نیازهای ما می باشد که بویژه نیاز به امنیت هر فعالیتی اعم از ازدواج، انتخاب شغل ، روابط اجتماعی و ... که انجام می دهیم.

وی گفت: در رسیدن به این آرامش در تقلا هستیم  ولی باز هم به آرامشی که هدف ماست نمی رسیم و دلیل این نرسیدن همان واژه گمشده یعنی عدم احساس امنیت است.

این روانشناس بالینی افزود: در نگاه طرحواره درمانی به عنوان یک رویکرد روانشناسی ما در تله هیجانات، تجارب ناکام کودکی و نوجوانی گیر افتاده ایم.

جعفری اظهار کرد:موسسه پدیده حمایت با هدف ارتقای سطح روانشناسی جامعه و فردیبه عنوان اولین بانک جامع آموزش های روان شناسی ویژه عموم و متخصصین در قالب آموز ش های حضوری(برگزاری سمینارها و همایش) و همچنین آموزش های مجازی ارائه می دهد.

مدیریت موسسه آموزشی پدیده حمایت گفت: این موسسه آموزشی در حال حاضر با تربیت متخصصان در حیطه رویکرد طرحواره درمانی و در دوره های آموزشی برای عموم به عنوان تنها مرکز تخصصی طرحواره درمانی در اصفهان مشغول به فعالیت می باشد.

به گزارش موج؛ موسسه آموزشی پدیده حمایت در سال 93 با مدیریت حامد جعفری و یلدا رحیمی با هدف ارتقای سطح روانشناختی جامعه و فردی در اصفهان تاسیس شده است.

بازدید موسسه پدیده حمایت از موج

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها