موج
کدخبر : ۳۴۸۴۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348459

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری ۳ قاچاقچی در شهرستان برخوار و کشف بیش از ۳۵۸ جفت انواع کفش قاچاق در این زمینه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ نعمت خلیلی با اشاره به دستگیری ۳ نفر قاچاقچی گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ۳۰۰ میلیون ریال کفش قاچاق در شهرستان برخوار کشف شد.

ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی طی بازدید و بازرسی از یک گاراژ متوجه شدند که یک دستگاه وانت در حال تخلیه اقلام قاچاق از یک اتوبوس می باشد.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی طی بازدید و بازرسی از یک گاراژ متوجه شدند که یک دستگاه وانت در حال تخلیه اقلام قاچاق از یک اتوبوس می باشد که در بررسی انجام گرفته، تعداد ۳۵۸جفت انواع کفش قاچاق و ۱۲۱ ثوب دستکش قاچاق فاقد هر گونه مجوز گمرکی به ارزش تقریبی۳۰۰ میلیون ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار در پایان خاطر نشان کرد: قاچاق کالا باعث ضربه زدن به اقتصاد ملی و از کار افتادن صنایع داخلی کشور می شود، از این رو فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار، با با قاچاقچیان برخورد قاطع خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    واقعا درمقابل دزدیهای هزاران میلیاردی مسئولان وقاچاقهای سازمان یافته ارز ودارو و.....ایا این کشف بزرگ ارزش خبری دارد؟؟شرم اور نیست

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها