موج
کدخبر : ۳۴۴۲۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344241

مجری توسعه مخابرات در شهرک های صنعتی:

مجری توسعه مخابرات در شهرک های صنعتی گفت: توسعه زیرساختهای مخابراتی در شهرک های صنعتی جدید از مهم ترین سیاست های شرکت مخابرات ایران است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هومان محمودی در جلسه ای که به صورت ویدئو کنفرانس در ستاد مخابرات برگزار شدتوسعه زیرساخت های مخابراتی در شهرک های صنعتی جدید و اتصال آن ها به شبکه ارتباطی کشور یکی از مهم ترین سیاست های شرکت مخابرات ایران است.

وی با اشاره با تاکید بر نقش مهم ارتباطات در دنیای امروز اظهار کرد: انجام طرح های توسعه ای در شهرک های صنعتی جدید التاسیس جهت اتصال این شهرک ها به دنیای ارتباطات یکی از ملزومات بنیادی برای فعالیت آنهاست و این مهم نیازمند همدلی و درک متقابل مسئولان استانی است.

مجری توسعه مخابرات در شهرک های صنعتی  افزود: در بازدیدی که از شهرک های صنعتی و پروژه های مسکن مهر استان صورت گرفت،شاهد پیشرفت خوب طرح های مخابراتی در این مناطق بوده و امیدوارم با هم افزایی دستگاه های اجرایی سرعت پیشرفت این روند دو چندان شود.

محمد جواد بگی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان هم با تقدیر از خدمات شرکت مخابرات در راستای تجهیز مخابراتی شهرک های صنعتی گفت: امروزه با توجه به نیاز اساسی صنایع به ارتباطات مخابراتی این شرکت آماده استفاده از همه ظرفیت های قانونی خود در جهت هم افزایی با مخابرات در راه توسعه زیرساختهای ارتباطی شهرک های صنعتی است.

ناصر مشایخی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان نیز در این دیدار ضمن خوش آمد به مدعوین گفت: در سالی که توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال جهش تولید نامگذاری شده و با توجه به قرار گرفتن شهرک های صنعتی در نوک پیکان تولید ملی، مخابرات منطقه اصفهان بیش از پیش همه همت خود را برای توسعه ارتباطی این شهرک ها به کار خواهد بست و در راستای تسهیل این مسیر از همه دستگاه های اجرایی استان یاری می یابد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها