موج
کدخبر : ۳۳۳۳۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333398

فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه از کشف 134 دستگاه ماینر قاچاق و دستگیری 3 متهم توسط نیروی انتظامی در شهرستان مبارکه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ رضا محمدی اظهار داشت: 134 دستگاه ماینر قاچاق به ارزش 14 میلیارد ریال در شهرستان مبارکه کشف و توقیف شد.

وی افزود: اخیرا تعدادی افراد سودجو با برنامه ریزی هدفمند، اقدام به ورود غیرقانونی دستگاه های استخراج ارز دیجیتال می کنند که ماموران انتظامی شهرستان مبارکه با انجام یک سری اقدامات تخصصی مطلع شدند افرادی در 3 محل جداگانه تعدادی از این دستگاه ها را راه اندازی کرده و به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از هماهنگی های لازم یک گروه از ماموران انتظامی و ماموران اداره صمت و اداره برق از این 3 محل بازدید کردند که به صورت جداگانه 34 ، 29 و 71 دستگاه ماینر خارجی کشف شد.

سرهنگ محمدی اظهار داشت: ارزش دستگاه های ارز دیجیتال کشف شده توسط کارشناسان مربوطه 14 میلیارد ریال اعلام شده و 3 متهم نیز دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با افرادی که به هر نوع زمینه رکود اقتصادی و بی نظمی اقتصادی را در کشور فراهم کنند برخورد قاطع و قانونی می کند و در این راه نیازمند مشارکت و همکاری مردمی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها