موج
کدخبر : ۳۲۹۱۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329198

حمید شهبازی خبر داد:

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان از کسب رتبه برتر منطقه 10 شهرداری اصفهان در اجرای پروژه‌های عمرانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی با اشاره به کسب رتبه برتر منطقه 10 شهرداری اصفهان بیان داشت: با تلاش‌های صورت گرفته شاهد رشد 82 درصدی پروژه‌های عمرانی نسبت به سال 97 بوده‌ایم که دستاوردهای بسیار بزرگی برای شهرداری اصفهان به همراه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در سال 98 با همت کارکنان در حوزه‌های مختلف شهرداری به ویژه حوزه عمران رویدادهای خوبی در منطقه 10 رقم خورد، تصریح کرد: سال گذشته حدود 30 پروژه عمرانی در این منطقه فعال بود و با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده، اعتبارات مورد نظر پرداخت شد.

شهبازی افزود:باتوجه به اینکه منطقه 10 یکی از مناطق حاشیه‌ای شهر اصفهان به شمار می‌رود همچنین وجود شرایط ویژه در آن، نسبت به اجرای پروژه‌های عمرانی و توزیع عادلانه امکانات، اقدامات زیادی انجام شده است.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان با تاکید بر جلب رضایت‌مندی شهروندان از اجرای پروژه‌ها و فعالیت‌های شهرداری، گفت: با افتتاح پروژه‌های عمرانی که سال گذشته طی سه مرحله در این منطقه با حضور مدیران شهری صورت گرفت، بارقه ای از امید و نشاط در دل شهروندان ایجاد شد.

شهبازی ادامه داد: همواره توصیه شهردار اصفهان به مدیران مناطق نگاه ویژه و خاص به محلات کمتر برخوردار و توزیع عادلانه امکانات و خدمات است؛ به همین دلیل و بر اساس شناخت دقیق از منطقه 10 و محلات 17گانه آن پروژه هایی که مورد نیاز مردم بود، اجرا شده و شاهد اثرگذاری آنها هستیم.

وی اظهار کرد: اجرای پروژه هایی که مردم می‌توانند با آنها ارتباط برقرار کنند و در زندگی آنها نقش دارد، رضایت‌مندی زیادی به همراه داشته و مشارکت فعالانه و مسئولانه شهروندان را به همراه داشته است.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر در این منطقه بر اجرای پروژه‌های شاخص مانند حلقه حفاظتی، رینگ چهارم به عنوان پروژه فراشهری، تمرکز شده است، گفت: در بخش‌های آسفالت معابر، روان‌سازی مسیرهای تردد شهروندان، پیاده‌روسازی، تعریض و احداث خیابان‌هایی که گلوگاه بودند، در حوزه‌های آب‌رسانی و ..ن نیز تاکنون اقدامات زیادی انجام شده است.

وی اجرای بخشی از مسیر حلقه حفاظتی رینگ چهارم و خط دو قطار شهری در محدوده این منطقه، احداث خیابان هفت تیر، آزادسازی و تعریض خیابان مصلی از جمله پروژه‌های مهم منطقه 10 در سال گذشته به شمار می‌آید، تصریح کرد: بهره‌برداری از خانه کودک در محله هفتون مورد استقبال بسیاری از شهروندان قرار گرفت.

حمید شهبازی تاکید کرد: در یک سال گذشته سیاست ما ارتباط مستقیم با مردم و حضور در جمع آنها بود و البته مشارکت و همراهی شهروندان مهمترین عامل موفقیت شهرداری در اجرای پروژه‌ها و سایر فعالیت‌ها بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها