موج
کدخبر : ۳۲۸۲۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328264

سرهنگ محمدرضا محمدی خبر داد:

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: خودروهای بدون معاینه فنی از ۱۵ اردیبهشت خودروهای بدون معاینه فنی در استان اصفهان توسط دوربین های ثبت تخلف جریمه می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا محمدی با اشاره به ثبت تخلف خودروهای بدون معاینه فنی از 15 اردیبهشت ماه گفت: مالکان خودروهای با مدل سال ۹۴ و سال‌های قبل از آن باید معاینه فنی خودروی خود را اخذ یا تمدید یک ساله کنند که غیر این صورت جریمه آنها ثبت خواهد شد.

وی میزان جریمه خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان بیان کرد و افزود: این خودروها هر ۲۴ ساعت مشمول جریمه خواهند شد به همین دلیل سال گذشته برخی خودروها به دلیل بی توجهی به این موضوع و نداشتن معاینه، در چند روز پشت سر هم، پنج یا شش بار جریمه شدند.

این مقام مسئول با اشاره به بازگشایی مراکز تعویض پلاک از 6 اردیبهشت گفت: این مرکز تا ساعت 17 فعال هستند و مردم از ساعات ابتدایی صبح در این مراکز ازدحام نکنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان طبق مصوبه‌های ستاد ملی کرونا از ۲۰ اسفند سال گذشته تا چهاردهم اردیبهشت امسال تخلف خودروهای بدون معاینه فنی بوسیله ماموران و دوربین‌های سطح شهر و معابر بزرگراهی ثبت نمی‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها