موج
کدخبر : ۳۲۲۳۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322356

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری 30 زمین خوار و رفع تصرف 66 میلیاردی منابع طبیعی با اشرافیت اطلاعاتی و اقدام هوشمندانه کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی گفت: در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان 30 ز مین خوار دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

وی اظهار داشت: ارزش زمین های رفع تصرف شده برابر اعلام کارشناسان مربوطه 66 میلیارد ریال است.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان با اشرافیت دقیق اطلاعاتی خود و اقدامات هوشمندانه موفق شدند 579 هزار و 473 متر زمین مربوط به منابع طبیعی که به تصرف افراد زمین خوار در آمده بود را شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه متهمان با دیوار کشی، ساخت و ساز و تغییر کاربری زمین های مربوط به منابع طبیعی را به صورت غیر قانونی تصرف کرده بودند، اظهار داشت: کارآگاهان پس از تشکیل پرونده برای این افراد با پیگیری های ویژه و اخذ مجوز از مقام قضائی نسبت به دستگیری آنان اقدام و زمین های تصرف شده را به منابع طبیعی بازگرداندند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، عدم نظارت دقیق، عدم علامت گذاری و مشخص نبودن زمین های مربوط به منابع طبیعی را از جمله مشکلات این بخش عنوان کرد و اظهار داشت: با این وجود پلیس با اشرافیت کامل خود جرایم این حوزه را دنبال و با متخلفان برخورد قانونی می کند و در همین راستا نیز همکاری و تعامل بسیار خوبی بین مجموعه پلیس استان با دستگاه های دولتی برقرار است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها