موج
کدخبر : ۳۲۱۹۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321999

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان خبر داد:

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از اجرای طرح پیرایش شهری با اعتبار6 میلیارد ریال در خیابان عسکریه اول خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی با بیان اینکه اجرای طرح پیرایش شهری به کاهش اغتشاشات بصری شهری و شلوغی جداره‌های شهر کمک می‌کند، گفت:برای اجرای این طرح در منطقه ۱۰ خیابان عسکریه اول حدفاصل پروین تا دشتستان انتخاب و اقدامات اجرایی آن آغاز شده است.

وی افزود: اجرای طرح پیرایش شهری در خیابان عسکریه اول شامل زیرسازی تابلوها، شست و شوی نماها، رفع نازیبایی‌ها و اصلاح تابلوها است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از بهره‌برداری پارکینگ طبقاتی عسکریه تا پایان سال‌جاری خبر داد و گفت: این پارکینگ در مجاورت بیمارستان عسکریه با ظرفیت ۲۲۰ خودرو در حال احداث است.

وی ادامه داد: پروژه مشارکتی پارکینگ عسکریه با هزینه ۳۰ میلیارد ریالی منطقه ۱۰ و تأمین مابقی اعتبارات توسط بیمارستان، در حال احداث است و با توجه به تعداد زیاد مراجعه‌کنندگان به این بیمارستان از پروژه‌های اصلی این منطقه به شمار می‌رود.

حمید شهبازی با اشاره به پیشرفت ۵۰ درصدی فاز دوم عملیات اجرایی پیاده‌روسازی خیابان‌های پروین و صباحی، خاطرنشان کرد: برای اجرای فاز دوم عملیات اجرایی پیاده‌روسازی خیابان‌های پروین و صباحی اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: در قالب طرح پیرایش شهری پیاده‌روسازی خیابان پروین با ۸۵۰ میلیون تومان اعتبار و خیابان صباحی با ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار انجام می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها