موج
کدخبر : ۳۱۹۶۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319616

به دلیل عدم حضور بازیکنان سپاهان؛

به دلیل عدم حضور بازیکنان سپاهان بازی دو تیم فوتبال پرسپولیس و سپاهان لغو شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان  از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال به دلیل عدم حضور بازیکنان سپاهان در ورزشگاه نقش جهان لغو شد.

تیم فوتبال سپاهان به بدون تماشاگر بودن این مسابقه اعتراض داشت و خواهان لغو این دیدار بود و به همین دلیل هواداران سپاهان در اعتراض به بدون تماشاگر بودن این مسابقه مقابل هتل این تیم تجمع کردند و مانع حرکت اتوبوس تیم سپاهان به سمت ورزشگاه نقش جهان با اقدامات مختلف شدند.

سایت باشگاه پرسپولیس در این خصوص نوشت: در حالی که تیم‌ها برای هر  بازی باید ۹۰ دقیقه قبل از سوت شروع در ورزشگاه باشند کاروان پرسپولیس از این زمان هم یک ربع زودتر به ورزشگاه رسید تا خود را آماده بازی امروز مقابل سپاهان کند. با این حال اکنون و در شرایطی که تنها یک ساعت تا شروع بازی باقیمانده، کاروان تیم میزبان هنوز به ورزشگاه نرسیده است.

جلال مرادی، ناظر بازی در بدو ورود کاروان پرسپولیس به پیروانی، مدیر تیم اعلام کرد که به دلیل اینکه تعدادی از هواداران سپاهان مقابل هتل این تیم تجمع کرده‌اند، احتمال دارد بازی با تاخیر شروع شود. این موضوع با اعتراض شدید پیروانی همراه شد و او گفت پرسپولیس به موقع رسیده و مشکلی برای شروع بازی ندارد.

این در حالی است که افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس اعلام کرده طبق قانون این تیم فقط ۳۰ دقیقه منتظر تیم سپاهان می ماند و در غیر اینصورت باید سوت بازی به سود پرسپولیس زده شود.

گفتنی است؛ بازی دو تیم فوتبال پرسپولیس و سپاهان اصفهان در هفته بیستم لیگ برتر قرار بود از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها